Stream episode 203. saade: PL kohtleb uustulnukaid halastamatult – kui sisu pole, mälutakse ja sülitatakse välja by Pikk ette (ja ise järele) podcast

Stream episode 203. saade: PL kohtleb uustulnukaid halastamatult – kui sisu pole, mälutakse ja sülitatakse välja by Pikk ette (ja ise järele) podcast

Kuula:

Kirjeldus:

published on 2023-02-20T14:16:28Z

Soccernet.ee taskuhäälingu “Pikk ette (ja ise järele)” 203. saade vaatleb superkarikafinaali Paidest Tallinna liigutanud ilma ning Premium liigasse püsimajäämise võimalikkuses 21. sajandi kolmandal dekaadil. Saate tegid Kasper Elissaar, Kristjan Jaak Kangur ja Ott Järvela.

Talv tahab tagasi tulla, aga jalgpallihooaeg algab. Ideaalsetest lahendustest pole selles olukorras mõtet rääkida, sest selle jaoks Eestis taristut pole. Seega tuleb arutleda, millised lahendused on mõistlikud. Superkarikafinaali Tallinnasse kolimine seda kahtlemata on, kuigi sündmusena jääb see nüüd paraku väiksemaks.

Premium liiga on Eesti klubipüramiidi tipp, mis paljudele sihiks. FC Infonet, Sillamäe Kalev ja Tallinna Legion on mõned näited klubidest, kes saabusid sinna suurte ambitsioonidega, aga on praeguseks täiesti kadunud või madalamatesse liigadesse taandunud. Kuidas on see seotud tänase saatega? Räägime kuulajate tungival soovil Harju JK Laagri šanssidest ja olukorrast.

Ning kuna kolme saatejuhti ühendab klaas-on-pooltäis hoiak, siis lõpetuseks kiidetakse 2. Bundesligas võidult võidule sammuvat Karol Metsa ja Iirimaa liigahooaega värvikalt alustanud Eesti jalgpallureid. Loll oleks ju mitte rõõmu tunda, kui Eesti jalgpalluritel hästi läheb.

Genre
Sports

License: all-rights-reserved