Stream episode 209. saade: Premium liiga tase – kas tõesti aegade kõrgeim või lihtsalt ühtlaseim? by Pikk ette (ja ise järele) podcast

Stream episode 209. saade: Premium liiga tase – kas tõesti aegade kõrgeim või lihtsalt ühtlaseim? by Pikk ette (ja ise järele) podcast

Kuula:

[sc name=”ads”]

Kirjeldus:

published on 2023-04-03T14:09:53Z

Soccernet.ee taskuhääling “Pikk ette (ja ise järele)” võtab kokku Premium liiga järjekordse vooru, mille pealt saab juba teha suuri järeldusi – või siis mitte, sõltuvalt maitsest. Kasper Elissaar, Ott Järvela ja Kristjan Jaak Kangur kiidavad Vaprust, Kalevit ja Harjut, kes on vedanud Premium liiga keskmise taseme kõrgemale. Või on suured hoopis ise kehvad olnud?

Järvela juhatab saate sisse oravaminutitega ja õpetab kõigile ühe laulu, aga siis läheb jalgpallijutuks. Vaprus ja Kalev ei pidanud klassikalist “kuuepunktimängu”, vaid näitasid ilusat mängupilti. Ka uustulnuk Harju JK Laagri pole seni olnud kaugeltki Maardu Linnameeskond ega Rakvere Tarvas, ammugi mitte Lasnamäe Ajax, vaid midagi hoopis enamat.

Millega harjumist peavad nii Vaprus kui Kalev veel õppima? Kas Flora jäi Tammeka vastu päästetud punktiga rahule? Aga Paide napi võiduga Harju üle? Nõmme Kalju mäng näib endiselt väga palju sõltuvat Alex Matthias Tammest, ainsana nulli peal püsiva Transi tõehetk tuleb aga juba järgmises voorus. Mis vaevab Kuressaaret ja kas Mihkel Ainsalust on saanud – teda ennast tsiteerides – “ülbe sitapea”, keda Levadia vajab?

Lõpetuseks kiidame kohtunikke, kes on video vaatamise suutnud seni kenasti mängudesse sulatada, vastame ühele asjalikule koondist puudutavale küsimusele ning Järvela teeb oma karjäärikõverat puudutava olulise teadaande.

Genre
Sports

License: all-rights-reserved