Uus liider ja väärtuslikud eurokohad – keda ohustab liigne emotsionaalne investeering?

114. saade: Uus liider ja väärtuslikud eurokohad – keda ohustab liigne emotsionaalne investeering?

Kuula:

Kirjeldus:
Soccernet.ee taskuhäälingu “Pikk ette (ja ise järele)” värskes osas on luubi all eelkõige Premium liiga tippude omavahelised heitlused. Saate tegid Kasper Elissaar, Ott Järvela ja Kristjan Jaak Kangur.

Levadia sai Paide Linnameeskonnalt revanši ja tõusis tabeli tippu, ent kui palju pandi sellesse võitu emotsionaalset energiat ja kuidas ennast nüüd kiirelt järgmisteks mängudeks samamoodi häälestada? Mis Paidele saatuslikuks sai ja miks on mõne mehe latt aastatega kõrgeks kerkinud? Mille pealt nopib võrdsetes mängudes võite tiitlikaitsja Flora ja mis neid praegusest tabeliliidrist eristab?

Nõmme Kaljut vaevab endiselt Natho-probleem, ent kuidas seda lahendada? Mis on lahti Tartu Tammekaga ja miks pole Kuressaaret sel hooajal nii nauditav vaadata kui mullu?

Saate teises pooles teeme juttu lõpplahenduse lävele jõudnud eurosarjadest. Inglismaa klubid on Meistrite liigas viimastel aastatel järjepidevalt edukad – kas tegu on juhuse või sihipärase töö tulemusega? Ning miks on Hispaania liiga hetkel Euroopa ägedaim meistrisari, mida jälgida?