talinisu ja talirapsi taimekaitse ja väetamine, suviteraviljade kasvu reguleerimine

talinisu ja talirapsi taimekaitse ja väetamine, suviteraviljade kasvu reguleerimine

Kuula:

Kirjeldus:

Info

Viimase kuu sademete hulk ning temperatuurid on olnud väga soosivad viljade ja rapsi väga heaks arenguks. Sajune ilm on paraku kuhjanud pritsimistöid. Kuidas planeerida edasisi töid?
Saates keskendume võimalustele, kuidas oma talinisu saaki maksimeerida kasutades lipulehe faasis fungitsiidi ning kas oleks mõistlik ette mõelda juba viljapea kaitsmiseks haiguste tõrjet. Räägime võimalustest, kuidas parandada tera kvaliteeti leheväetiste abil. Samuti on hetkel aktuaalne talinisul ja -odral

See More
kasvuregulaatori kasutamine enne viljapea loomist.
Talirapsidel on hetkel aktuaalne õitsemisaegne fungitsiidi pritsimine. Jagame soovitusi, mis tooteid ja norme kasutada ning mida leheväetistest sellesse ringi oleks mõistlik lisada.
Käime üle suviviljadel hetkel aktuaalsed tööd ning arutleme, kas korralik niiskusevaru võib tekitada olukorra, kus ka suviviljadel tuleb väga suurt tähelepanu pöörata varajasele kasvu reguleerimisele.
Lisainfo Baltic Agro veebis
https://www.balticagro.ee/taliviljade-t2-haigustorje
https://www.balticagro.ee/talirapsi-tood-suvel
https://www.balticagro.ee/suvivili-vorsumine

1 day ago

#pritsimine, #põllumajandus, #põllupäevik, #rapsikasvatus, #suviteraviljad, #taimekaitse, #talinisu, #taliraps, #teraviljakasvatus, #väetised