Popkulturistid

Loodusteaduste doktor Ivo Krustok ning kirjanik/näitleja Jim Ashilevi istuvad elutoas ja räägivad oma lemmikasjadest: popkultuurist ja tehnoloogiast. Teisisõnu kõigest. Olgu teemaks muusika, raamatud, videomängud, maailmalõpp või kosmoses hõljuvad kohvrid – välja jõutakse ikka inimsuhete ja meie argise imeliku eluni.

Popkulturistid
Popkulturistid
Loodusteadlane Ivo Krustok ning kirjanik ja näitleja Jim Ashilevi istuvad stuudios ja räägivad oma lemmikasjadest: popkultuurist ja tehnoloogiast. Teisisõnu kõigest. Olgu teemaks muusika, raamatud, videomängud, maailmalõpp või kosmoses hõljuvad kohvrid – välja jõutakse ikka inimsuhete ja meie argise imeliku eluni.
Popkulturistid. 117. osa: Oma sülg oma suus

Telefon ei ole ainult telefon. See on organ. Seletame, kuidas. Muusika: Ozzy Osbourne “Under the Graveyard”


Koduleht: www.popkulturistid.com
iTunes

Viimased saated:

 • Popkulturistid. 117. osa: Oma sülg oma suus 17.11.2019
  Telefon ei ole ainult telefon. See on organ. Seletame, kuidas. Muusika: Ozzy Osbourne “Under the Graveyard”
 • Popkulturistid. 116. osa: Scorsese seletuskiri 10.11.2019
  Martin Scorsese ütles, et Marveli filmid pole kinokunst. Seejärel kirjutas seletuskirja. Meie seletame seletuse lahti ja selgitame, mismoodi asjad tegelikult on. Muusika: Coldplay “Orphans”
 • Popkulturistid. 115. osa: Bikiinides kummitus 03.11.2019
  Halloween tappis mardisandistaari. Halloween tappis kadrisandistaari. Miks me ei võiks lihtsalt kõik hästi läbi saada? Muusika: Rob Zombie “Dragula”, Marilyn Manson “The Dope Show”
 • Popkulturistid. 114. osa: Lakkuda elusat kana 27.10.2019
  Pärast eelmise saate eetrisseminekut külvati meid üle 2019. aasta muusikaparemikuga. Kerkib elusa kana lakkumise küsimus. Mängu tuleb ka “Jokker”. Muusika: Big Thief “Contact” ja “UFOF” …
 • Popkulturistid. 113. osa: Aasta, mil polnud midagi kuulata 20.10.2019
  2019 on lõpu poole veeremas, kuid meie plaadiriiulid on peaaegu tühjad. Mis juhtus? Kas 2019 läheb kirja kui aasta, mil polnud midagi kuulata? Muusika: DIIV “Skin Game” ja Pia Fraus “Springsister” Muu …