Käbi ei kuku…

Vestlussaates “Käbi ei kuku…” vaatavad üksteisele sügavalt silma laps ja lapsevanem. Ühe perekonna kaks põlvkonda. Kuhu on käbi kukkunud? Miks just sinna? Ning milline on ema või isa roll lapse jäljeraja kujunemises? Need on mõned küsimused, mida saate “Käbi ei kuku…” juht Sten Teppan külalistele esitab.

Käbi ei kuku...
Käbi ei kuku...
Vestlussaates "Käbi ei kuku..." vaatavad üksteisele sügavalt silma laps ja lapsevanem. Ühe perekonna kaks põlvkonda. Kuhu on käbi kukkunud? Miks just sinna? Ning milline on ema või isa roll lapse jäljeraja kujunemises? Need on mõned küsimused, mida saate "Käbi ei kuku..." juht Sten Teppan külalistele esitab. Saade on eetris pühapäeviti kell 10.10.
Käbi ei kuku... Aivar ja Marko Pilv

Muu hulgas saame teada, et abikaasa Marinaga ei saanud Aivar tuttavaks kohtu- ega diskosaalis. Meie vestluses lööb kaasa Aivari poeg Marko Pilv, kes õppis samuti õigusteadust ja töötab nüüd isaga külg-külje kõrval büroos Leadell Pilv. Saame teada, kas ja kuivõrd oli see isa teene, et Markost advokaat sai; aga ka seda, mis veel lisaks reeglile "Kuni sa minu katuse all elad, kehtivad minu reeglid" on kuulunud perekond Pilve kahe põlvkonna kasvamis- ja kasvatamisreeglite hulka. Saatejuht on Sten Teppan.

Käbi ei kuku… on Vikerraadio podcast.