Käbi ei kuku…

Vestlussaates “Käbi ei kuku…” vaatavad üksteisele sügavalt silma laps ja lapsevanem. Ühe perekonna kaks põlvkonda. Kuhu on käbi kukkunud? Miks just sinna? Ning milline on ema või isa roll lapse jäljeraja kujunemises? Need on mõned küsimused, mida saate “Käbi ei kuku…” juht Sten Teppan külalistele esitab.

Käbi ei kuku...
Käbi ei kuku...
Vestlussaates "Käbi ei kuku..." vaatavad üksteisele sügavalt silma laps ja lapsevanem. Ühe perekonna kaks põlvkonda. Kuhu on käbi kukkunud? Miks just sinna? Ning milline on ema või isa roll lapse jäljeraja kujunemises? Need on mõned küsimused, mida saate "Käbi ei kuku..." juht Sten Teppan külalistele esitab. Saade on eetris pühapäeviti kell 10.10.
Käbi ei kuku... Ott ja Külli Lepland

Kummalisel kombel on Ott sel teekonnal palju muutunud: bravuurikast lapstähest kujunes hiljem pigem sissepoole elav noor mees, kes on saanud elumerelainetes korraliku karastuse. Kuidas see kõik just nii läks; missugune oli ema ja perest eemaldunud isa roll Oti kasvamiseloos, muu hulgas sellest räägime pühapäeval 10.10, kui stuudios on ema ja poeg, Külli ja Ott Lepland . Küsib Sten Teppan.

Käbi ei kuku… on Vikerraadio podcast.