Linnatund

Linnatund tahab kuulaja kurssi viia pealinnas toimuvaga. Saates leiavad kajastamist antud ajahetke kõige põletavamad probleemid, tulisemad vaidlused ja kõige rohkem küsimusi tekitanud otsused. Et Tallinna linna, nagu ka iga teise kohaliku omavalitsuse, esimeseks ülesandeks on seista oma elanike hea käekäigu eest, arutleme saadetes selle üle, mida head võiks kaasa tuua üks või teine linnavalitsuse poolt tehtud ja volikogu poolt heakskiidetud otsus. Kuna igal probleemil on alati rohkem kui üks lahenduse variant ja nii palju, kui on inimesi, on ka erinevaid arvamusi, siis oleme saatessegi kutsunud rohkem kui ühe külalise. Enamasti on meie põhistuudios inimesed, kes on ühe või teise eluvaldkonnaga otseselt seotud – need on kas linnas juhtpositsioonidel olevad poliitikud või igapäevaelu korraldavad ametnikud, meie ekspertstuudios annavad aga hinnanguid vastava eriala spetsialistid või lihtsalt erksa mõtlemisega linnakodanikud. Tegelikult on ekspertstuudio uksed lahti kõigile, kes tahavad antud teema kohta midagi öelda. Saatejuhid Ulla Länts ja Rein Pärn.

Linnatund
Linnatund
Linnatund tahab kuulaja kurssi viia pealinnas toimuvaga. Saates leiavad kajastamist antud ajahetke kõige põletavamad probleemid, tulisemad vaidlused ja kõige rohkem küsimusi tekitanud otsused. Et Tallinna linna, nagu ka iga teise kohaliku omavalitsuse, esimeseks ülesandeks on seista oma elanike hea käekäigu eest, arutleme saadetes selle üle, mida head võiks kaasa tuua üks või teine linnavalitsuse poolt tehtud ja volikogu poolt heakskiidetud otsus. Kuna igal probleemil on alati rohkem kui üks lahenduse variant ja nii palju, kui on inimesi, on ka erinevaid arvamusi, siis oleme saatessegi kutsunud rohkem kui ühe külalise. Enamasti on meie põhistuudios inimesed, kes on ühe või teise eluvaldkonnaga otseselt seotud - need on kas linnas juhtpositsioonidel olevad poliitikud või igapäevaelu korraldavad ametnikud, meie ekspertstuudios annavad aga hinnanguid vastava eriala spetsialistid või lihtsalt erksa mõtlemisega linnakodanikud. Tegelikult on ekspertstuudio uksed lahti kõigile, kes tahavad antud teema kohta midagi öelda.
Linnatund 2019-11-14

Juttu tuleb peatselt algavast Tallinna visioonikonverentsist „Keskkonnateadlik Tallinn“ linnavolikogu esimehe Tiit Terikuga. Räägime ka Kaamos Kinnsvara tegevjuhi Priit Uustulndiga Veerenni piirkonda kerkivast suurest ärikvartalist, mis saab täna omale nurgakivi. Saadet juhib Rein Pärn.

Linnatund 2019-11-14
Linnatund 2019-11-07
Linnatund 2019-10-31
Linnatund 2019-10-24
Linnatund 2019-10-17
Linnatund 2019-10-10
Linnatund 2019-10-03
Linnatund 2019-09-26
Linnatund 2019-09-19
Linnatund 2019-09-12

Linnatund on Raadio Kuku podcast.