Looduskalender

Vikerraadio looduskalender. Looduskalender on mitmekeelne internetikeskkond, mis edastab vahetut vaatepilti pidevas muutuses olevast Eestimaa loodusest.

Looduskalender
Looduskalender
"Vikerhommik" on raadiokuulaja esimene ärataja. Saade on tihedalt täis uudiseid, ajaleheülevaateid nii kodu- kui ka välismaalt, päevakajalisi intervjuusid jpm infot. "Vikerhommikut" teevad Kadri Põlendik ja Rain Kooli, Romi Hasa ja Sten Teppan, Märt Treier, Meelis Süld, Anu Välba, Kerttu Kaldoja jt. "Vikerhommiku" toimetaja on Anu Merila. ÕNNESOOVIDE kohta loe lähemalt siit .
Looduskalender. Hangelinnud

Eesti on tuntud startup'ide poolest: natuke üle miljonilise elanikkonnaga riigis on iduettevõtteid elanikkonna kohta päris palju - rohkem kui Berliinis, Londonis, Stockholmis ja Helsingis. Siiski - kui eluliselt valuline on meil iduettevõtlusega tegeleda, räägib Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainori rektor Mait Rungi kell 8:30. Algab Lasteekraani aasta suurprojekt: jõulukalender, millega püütakse aidata kõigil lastel jõule oodata. Millega lapsi jõulukuul iga päev üllatama hakatakse, räägib Lasteekraan.ee toimetaja Kaidi Toomsalu kell 9.20.  ÕNNESOOVIDE kohta loe lähemalt siit .

Muusikanimekiri:

VAIKO EPLIK JA ELIIT - Armastus päästab maailma

OTT LEPLAND - Talveuni

KOLLANE ALLVEELAEV G - Ma Ihkan Koju

FOLKMILL - Aastaring

SHANIA TWAIN - That Don't Impress Me Much*

SILVI VRAIT & JUSTAMENT - Müürilill

JAAK JOALA - See on ju teada (1973)

SHAKIN' STEVENS - Cry just a little bit

MARION - Armastuse lugu

BIRGIT - Valin ma õnne

LAIKRETE PEREBÄND - Kas suudaksid

COLLAGE - Õhtu ilu

TÕNU RAADIK JA KELLI PIKSAR - Hämarvalguses

ADRIANO CELENTANO - Azzurro

MERLIN PURGE - Koos

Looduskalender on Vikerraadio podcast.