Lugu laulust

Elmaris on eetris rubriik “Lugu laulust”. Selle toimetajaks on muusikaasjatundja Vello Salumets. Tutvustame võõramaist lugu, millest on eestikeelne cover tehtud. Toome teieni lühiülevaate laulu ajaloost ning ette saavad mängitud nii võõrkeelne kui eestikeelne versioon.

Lugu laulust
Lugu laulust
Raadio ELMAR päevaprogrammis on kell 10:45 eetris muusikaline rubriik “Lugu laulust”. Selle rubriigi toimetajaks on muusikaasjatundja Vello Salumets (avaldanud raamatu “Rock-Rapsoodia”, on esinenud paljude ansamblite koosseisus). Igal päeval on kõneaineks üks lugu, mille päritolu võõramaine (“Aita mööda saata öö”, “Ei me ette tea”, “Himaalaja”, “Kolme tuvi kohvik”, “Kullast süda”, “Naerata, “Seitse kivist inglit”, “Sulle kõik nüüd ütlen”, “Valged roosid” jne). Toome teieni lühiülevaate laulu ajaloost ning esitleme ka loo originaalversiooni.
Lugu laulust: Vello Orumets – Kõik Ju Said

Elmaris on eetris rubriik “Lugu laulust”. Selle toimetajaks on muusikaasjatundja Vello Salumets. Tutvustame võõramaist lugu, millest on eestikeelne cover tehtud. Toome teieni lühiülevaate laulu ajaloost ning ette saavad mängitud nii võõrkeelne kui eestikeelne versioon. Vello Orumets – Kõik Ju Said; Frank Schöbel – Keine Zeit

Lugu laulust on Raadio Elmar podcast.