Mnemoturniir

Mnemoturniir” on 1967. aastast Vikerraadio eetris olev mälumängusaade, kus stuudios olev “tarkade klubi” vastab raadiokuulajate küsimustele.

Mnemoturniir
Mnemoturniir
"Mnemoturniir" on 1967. aastast eetris olev mälumängusaade, kus stuudios olev "tarkade klubi" vastab raadiokuulajate küsimustele. Kui saate algusaegadel olid stuudios teadlased, siis tänases mnemo-võistkonnas mängivad avaliku elu tegelased Marju Kõivupuu, Peeter Helme ja Ivo Linna. Saadet juhib Tarmo Tiisler, toimetaja on Marje Lenk. Novembrikuu suure ringi küsimus oli: Millele või kellele on pühendatud 1971. aastal Kuu pinnale paigutatud alumiiniumist mälestusmärk, mille autor on Belgia skulptor Paul van Hoeydonck? Vastus: Mälestusmärk on pühendatud hukkunud astronautidele ja kosmonautidele . Detsembrikuu küsimus on: Sel aastal sai Helsingi Ülikooli  audoktoriks maailmakuulsa briti heviansambli laulja. Kes on see Tallinnaski esinenud mitmekülgselt andekas mees? Küsimusele saate vastata kuni 30.detsembrini. Kontakt: elektronpost: mnemoturniir@err.ee automaatvastaja : 698 89 57 postiaadress: Gonsiori 21, Tallinn 15020 Kuulake pühapäeviti kell 11.05 (kordus kell 21.05)
Mnemoturniir

Täna nuputavad kuulajate küsimusi Marju Kõivupuu, Ivo Linna, Peeter Helme ja külalismängija Ain Saarna. Saatejuht on Tarmo Tiisler, toimetaja Marje Lenk.

Muusikanimekiri:

ANDRES ROOTS ROUNDABOUT - Wagon Swing ( instr. )

Mnemoturniir
Mnemoturniir
Mnemoturniir
Mnemoturniir
Mnemoturniir
Mnemoturniir
Mnemoturniir
Mnemoturniir
Mnemoturniir
Mnemoturniir

Kui saate algusaegadel olid stuudios teadlased, siis tänases mnemo-võistkonnas mängivad avaliku elu tegelased Marju Kõivupuu, Peeter Helme ja Ivo Linna. Saadet juhib Tarmo Tiisler. Kuula ka: Miniturniir.

Mnemoturniir on Vikerraadio podcast.