Müstiline Venemaa

Müstiline Venemaa on Venemaa ajaloole pühendatud saatesari, mis käsitleb eri külgi ja epohhe Venemaa ajaloo algusest kuni 20. sajandini. Vaatluse all on nii poliitiline ajalugu kui kultuurilugu. Saatejuht on David Vseviov. Saatel on ka Facebooki lehekülg , kust leiab lisamaterjali saates kõneldu kohta.

Müstiline Venemaa
Müstiline Venemaa
"Müstiline Venemaa" on Venemaa ajaloole pühendatud saatesari, mis käsitleb eri külgi ja epohhe Venemaa ajaloo algusest kuni 20. sajandini. Vaatluse all on nii poliitiline ajalugu kui kultuurilugu. Saade on palju kordi valitud kuulajate poolt Vikerraadio lemmiksaateks. Saatejuht on David Vseviov. Saatel on ka Facebooki lehekülg , kust leiab lisamaterjali saates kõneldu kohta. Kuulake pühapäeviti kell 11.20 (kordus kell 21.20).
Müstiline Venemaa. Molotovi käekäik Nikita Hruštšovi võimuperioodil (1953-1964)

Fotol on Vjatšeslav Molotovi abikaasa Polina Žemtšužina, kelle arreteerimine 1949. aastal süüdistatuna riigireetmises mõjutas Molotovi poliitilist karjääri, langedes Stalini terava kriitika alla. Saatejuht on David Vseviov. Saatel on ka Facebooki lehekülg , kust leiab lisamaterjali saates kõneldu kohta. Kuulake pühapäeviti kell 11.20 (kordus kell 21.20).

Müstiline Venemaa on Vikerraadio podcast.