Puust ja punaseks

Saade “Puust ja Punaseks” on valminud Haridus- ja Teadusministeeriumi ning Sihtasutuse Eesti Teadusagentuur toetusel. Stuudios Arko Oleski ja Madis Aesma.

Puust ja punaseks
Puust ja punaseks
R2 päevane programm, kus argipäeviti jõuavad eetrisse “Maarja varia” , “Kanada hääl” ning “Tartu vaib” . Esmaspäeval sobrab kultuuris, ajas ja ruumis Maarja Merivoo-Parro , teisipäeval kommenteerib, informeerib ja presenteerib aga Toronto ülikooli professor Andres Kasekamp . Torontole pakub kolmapäeval vaheldust Tartu, sest Lõuna-Eesti fluidumi toob kuulajani R2 oma mees Emajõe Ateenas, Artur Kamberg . Saate teises tunnis on eetris ülipopulaarne Tallinna Ülikooli professor Kristjan Pordi tehnoloogiakommentaar “Portaal” ning muutunud formaadis Arko Oleski ja Madis Aesma teadussaade “Puust ja punaseks” . Saade "Puust ja Punaseks" on valminud Haridus- ja Teadusministeeriumi ning Sihtasutuse Eesti Teadusagentuur toetusel.
Puust ja punaseks. Robotkohtunikud

Stuudios on Tartu ülikooli robootika doktorant Heilo Altin ja Imelise Teaduse toimetaja ja R2 saatejuht Madis Aesma. Sel nädalal on teemaks uudised robotite valdkonnast ja viimase uudisena räägime sellest, et iluvõimlemise MMil Stuttgartis olid esmakordselt ametis robotkohtunikud. Saade "Puust ja Punaseks" on valminud Haridus- ja Teadusministeeriumi ning Sihtasutuse Eesti Teadusagentuur toetusel.

Muusikanimekiri:

YASMYN - Rich (prod. Onyx)

EGERT MILDER - Live + Love + Grow

LIZZO - Truth Hurts

TWO DOOR CINEMA CLUB - Satellite

SUUR PAPA - Sillad

KAISER CHIEFS - Parachute

GIRL IN RED - bad idea!

CLICHERIK & MÄX - Käed üles

LEPATRIINU x AVOID DAVE - Öökull

POST MALONE - Circles

EWERT AND THE TWO DRAGONS - Journey

FOALS - The Runner

Puust ja punaseks on Raadio 2 podcast.