Suveöö

Vikerraadios suveöö. Suvel, reede hilisõhtuti kell 23-01 stuudios erinevad Vikerraadio tegijad, aga ka mõned külalissaatejuhid, kes kuulajate öist aega sisustavad.

Suveöö
Suveöö
Vikerraadios alustab taas reedene "Suveöö", mis möödunud suvel pälvis kuulajatelt palju positiivset tagasisidet. Alates 14. juunist on reede hilisõhtuti kell 23-01 stuudios erinevad Vikerraadio tegijad, aga ka mõned külalissaatejuhid, kes kuulajate öist aega sisustavad.
Suveöö. Jakob Rosin. Reisimuljed

Koos helirežissöör Liisa Tauliga kuulame, kuidas kõlab varahommikune Amazonase vihmamets ning avastame džunglikumbia ja kilgi kiuksumise romantilist harmooniat. Jane Susi ja Tanel Tarendi viivad meid aga külmale merele, Antarktika poolsaarele, kus jääpankadel pikutavaid pingviine varitseb vees luurav leopardhüljes. Ning öö poleks täiuslik ühe korraliku automatkata Texase sirgetel maanteedel, läbi kõrbete ning loodusparkide, kuniks teejuht Herbert Murdi juhatusel jõuame hotelli, mis on valmistatud vanast koolibussist ja mille lähedal asuva kohaliku klaveripubi pianist teab peast kõiki maailma lugusid. Ränduritega vestleb saatejuht Jakob Rosin .   Jane Susi ja Tanel Tarendi Ushuaias Autor/allikas: Erakogu Jakob Rosin ja Liisa Taul saate salvestusel  

Muusikanimekiri:

JAAN TÄTTE - Minemine

MARI JÜRJENS - Enne Und

Suveöö on Vikerraadio podcast.