Tjuun In

Uut ja vana, Eesti ja välismaist drum’n’bass muusikat. Tjuun In’i visiteerivad ka külalis DJ-d nii meilt kui mujalt, kes muusikast juttu teevad ning seda ka läbi raadioeetri ette kannavad. Muusika valikul lähtuvad saatetegijad põhimõttest kajastada võimalikult laia spektrit kogu trumm ja bass muusikaga seonduvast ja seda nii muusikalises kui sõnalises pooles. Seetejuhid DJ’d Qba, To-Sha ja L.Eazy.

Tjuun In
Tjuun In
Uut ja vana, Eesti ja välismaist drum’n’bass muusikat Tjuun in 'i kodu on Eesti esimene alternatiivmuusika kodulehekülg www.clubarena.com ning selle seeriaüritus Tune In, mis sai alguse milleniumi aastal. Esimene raadiosaade Tune in toimus Energy FM’is - aasta siis oli 2002, aga juba järgmisel aastal kolis Tjuun In’i kruu Raadio 2-te, kus reede õhtuti oli eetris CIRCULATION eri. Tjuun In ’i nime all on Qba, To-Sha ja L.Eazy Raadio 2-he õhtuse vööndi saadet juhtinud aastanumbrist 2005. Tjuun In’i visiteerivad ka külalisdj-d nii meilt kui mujalt, kes muusikast juttu teevad ning seda ka läbi raadioeetri ette kannavad. Nii külaliste kui Tjuun In’is kõlava muusika valikul lähtuvad saatetegijad põhimõttest kajastada võimalikult laia spektrit kogu trumm ja bass muusikaga seonduvast ja seda nii muusikalises kui sõnalises pooles.
Tjuun In. To-Sha & L.Eazy

Tjuun in'i kodu on Eesti esimene alternatiivmuusika kodulehekülg www.clubarena.com ning selle seeriaüritus Tune In, mis sai alguse milleniumi aastal. Esimene raadiosaade Tune in toimus Energy FM'is - aasta siis oli 2002, aga juba järgmisel aastal kolis Tjuun In'i kruu Raadio 2-te, kus reede õhtuti oli eetris CIRCULATION eri. Tjuun In'i nime all on Qba, To-Sha ja L.Eazy Raadio 2-he õhtuse vööndi saadet juhtinud aastanumbrist 2005. Tjuun In'i visiteerivad ka külalisdj-d nii meilt kui mujalt, kes muusikast juttu teevad ning seda ka läbi raadioeetri ette kannavad. Nii külaliste kui Tjuun In'is kõlava muusika valikul lähtuvad saatetegijad põhimõttest kajastada võimalikult laia spektrit kogu trumm ja bass muusikaga seonduvast ja seda nii muusikalises kui sõnalises pooles.

Muusikanimekiri:

Atlantic Connection - Lotus

Aksel x Critical Event x Monika - Me & U

Aksel x Critical Event x Monika - Purple Skies

Atlantic Connection - Traditions

Technimatic - Long Way Down

Random Movemen - Impetust

Dave Wallace - Light Phase

Furney & Scott Allen - Midnight Folk

Cnof & Mc Astro - The Soul Hop Thing

FFF - Gold Chains & Travel Fox

Furney & Scott Allen - Losing Myself

Makoto ft Urbandawn - Liberta

Logistics - Oslo

Cnof - Sincire Joy

Makoto ft Technimatic - Mystic Crystals

Calyx & Teebee - Look To The Skies

B.P.K & Electrosoul System - Dark Angels

Pola & Bryson ft Ruth Royall - Running in The Dark

Kelle - Preserve

Zero G - Spiritual Love

Mr Joseph - Afraid

The Souce - The Click

T>I & Saxxon - NA

Shapeshifter - Brake Me Down

TREX - heatwave

Creatures - Rendezvous

Revaux - Sacred

HeadRead - Suve Bänger

Taxman - Telepathy

Urbandawn - Flashforward

Kumarachi & Epicentre - Murda

Particle - Empires

The Sauce & A-oli - Mr Robot

Need For Mirrors - Lambo

Mefjus x Camo & Crooked - Sidewinder

Particle & Magugu - Bang

Imaginery Friends - Break It Down

OB1 - Summon The Spirit

Trex - Heatwave

OAT - All My Love

Ed Rush & Optical - Pacman

Grafix - Acid Generation

Dimension - If You Want To

Hyroglifics - Mind Control

Shy Fx - Original Nuttah

Esimene raadiosaade Tune in toimus Energy FM’is – aasta siis oli 2002, aga juba järgmisel aastal kolis Tjuun In’i kruu Raadio 2-te, kus reede õhtuti oli eetris CIRCULATION eri. Tjuun In ’i nime all on Qba, To-Sha ja L.Eazy Raadio 2-he õhtuse vööndi saadet juhtinud aastanumbrist 2005.

Tjuun In on Raadio 2 podcast.