Stream episode 13. #5 “100 Live Coachingust” Reesi ja Anna-Liis: väärtused, muutused ja enesekindluse kasv by Podcast RÄÄGIME podcast

Stream episode 13. #5 “100 Live Coachingust” Reesi ja Anna-Liis: väärtused, muutused ja enesekindluse kasv by Podcast RÄÄGIME podcast

Kuula:

Kirjeldus:

published on 2022-02-25T13:19:24Z

Viies saade “100 Live Coachingust” on veidi teistmoodi. Kohtusin coachide Reesi Valge ja Anna-Liis Pillirooga Tallinnas, PoD stuudios ehk päriselt LIVES kohtudes ja tuttvaks saades.

See, kuidas need kaks ägedat naist podcasti sattusid, kuula saatest ise!

Reesi ja Anna-Liis on kaks noort Tartu naist, kelle elu viis kokku tänu coachingule. Üks oli teisele ülemus ja coach, nüüd aga ühises coachingu ettevõttes Coaching Real People OÜ on nad kaasasutajad ja koostööpartnerid. Nad ütlevad, et ühiseks missiooniks on neil inimeste motiveerimine ja inspireerimine.

Reesi Valgele on südamelähedaseks teenindussektor ja teenindusettevõtete meeskondade arendamine. Hetkel õpib Reesi innuga Global Team Coach instituudis Systemic Team Coachingut, et teenindusmeeskondadele veelgi kvaliteetsemat tuge pakkuda.

Anna-Liis tunneb, et tema suurim tugevus on Life Coachingu suunal tegutsemine. NLP ehk neurolingvistilise programmeerimise tausta ja ambitsioonika õppijana harib ta ennast järjepidevalt coachingu vallas. Tema motoks on, et pole olemas probleeme, vaid väljakutsed, mis vajavad lahendamist.

Kahtlemata on tegemist väga inspireerivate naistega ja podcastis räägivadki nad oma loo sellest, kuidas nad coachingu teekonnale sattusid ja mida nad on teel olles õppinud.

Reesi ja Anna-Liis ütlevad, et igaüks loob oma tulevikku ise ja asjatundlik vastutuspartner coachi näol, aitab hetkeolukorda paremini mõista ja oskab toetada teadlikke edasiviivate tegevustega.

Inspireerivat kuulamist!

Genre
Learning

License: all-rights-reserved