7. Coach Karl Teichmann: kui soovid olla maailmale autentne, siis see peab tulema seest väljapoole by Podcast RÄÄGIME podcast

7. Coach Karl Teichmann: kui soovid olla maailmale autentne, siis see peab tulema seest väljapoole by Podcast RÄÄGIME podcast

Kuula:

Kirjeldus:

published on 2021-05-17T14:52:31Z

Ütlemata suur rõõm oli podcasti Räägime saates vestelda coach Karl Teichmanniga.

See saade oli eriline mitmel põhjusel. Esiteks oli sellel korral mulle kaassaatejuhiks varasemalt minu podcastis külalisena ülesastunud holistiline coach Teily Allas. Teilyga tuli saate juhtimine loomulikult hästi välja. Mulle väga meeldis kui loovalt Teily kujundas huvitavaid küsimusi.

Teiseks on Karl väga inspireeriv ja eneseteadlik inimene. Ta ise ütleb enda kohta, et ta on selguse ja inimestevahelise ühenduse looja ning enesearengu toetaja. Ta peab ennast stiililt loovaks eklektikuks kombineerides coachingu sessioonidel kõike temas olemasolevat sellega, mis hetkelise inspiratsiooni ja kliendi teemade ajal ilmneb. Karli õpingud ja huvid on muljetavaldavad ja väga köitvad enesearearengust huvitavale inimesele.

Ta on õppinud Tallinna Ülikoolis kultuuriteaduste eriala spetsialiseerumisega semiootikale ja tekstianalüüsile. Ta on töötanud copywriterina reklaamibüroos ja olnud erinevates ettevõtetes turundaja ja müügimees. Täna töötab ta sisuturundusagentuuris Hübriid ja on koostöös Einike Mölderiga välja töötanud Linda Fordi mudelil põhineva meistriklassi koolituse „Uus tase eneseturunduses“.

Vestlusest Karliga saate kuulda, kuidas ta coachinguni üldse jõudis; millised on olnud olulisemad verstapostid tema teekonnal, mis käivitasid Karli enesearengu teekonna; millist muutust Karl maailmas näha soovib; milline on tema nišš coachingus;kes on tema ideaalkliendid ja mida põnevat ja kasulikku on ta õppinud eneseturunduse ja müügi valdkonnas.

Karliga on ääretult meeldiv ja põnev vestelda. Tema teadmised ja kogemus on tema coachingu klientidele suureks kingituseks. Karl ise ütleb, et on lõpuks leidnud elus õige koha ja naudub täiega coachimist ning selles maailmas toimetamist.

Mind väga inspireeris nii Karli teadlikkus, rahulikkus ja laialdased teadmised inimese toimimise kohta. Samuti oli uhke tunne jagada ruumi kogenud coachi Teily Allasega, kes oli uudishimulikult uuriv ja avatud ise õppima kõike, mida karismaatiline saatekülaline oma kogemusest meile jagas.

Suur tänu Teilyle ja Karlile põneva saate loomise eest! Usun, et võtame koos veelgi midagi põnevat ette!

Inspireerivat kuulamist!

Genre
Learning

License: all-rights-reserved