8. #1 “100 Live Coachingust” – inspiratsioon coachingut õppida tekkis Korfu saarel karnatiinis olles by Podcast RÄÄGIME podcast

8. #1 “100 Live Coachingust” – inspiratsioon coachingut õppida tekkis Korfu saarel karnatiinis olles by Podcast RÄÄGIME podcast

Kuula:

Kirjeldus:

published on 2021-11-15T14:24:00Z

Usun, et kõik nõustuvad, et viimase paari aasta jooksul on õppimis-, suhtlemis- ja tööharjumused päris palju muutunud ja on muutunud ikka rohkem digitaalsemaks ja tehnoloogiapõhisemaks.

Sellest tulenevalt olen ka mina proovimas ja katsetamas iseenda jaoks uusi asju. Ma võin olla täitsa dinosaurus kellegi jaoks ehk ammu asjast maha jäänud, kuid sellest pole midagi. Parem hilja alustada, kui mitte kunagi alustada!

Facebook livedes tahan avada rohkem coachinguga seonduvat. Olen coachinguga alustamisest saadik ca 2 aastat juba mõelnud, et miks sellest rohkem ei räägita, miks seda nii vähe kasutatakse ja kuidas mina saan seda muuta. Nüüd siis seda teengi!

Juba on näha, et coache koolitatakse pidevalt juurde, sest nõudlus nende järgi on kasvanud. Ettevõtted kasutavad aina rohkem ja teadlikumalt coachingu teenuseid ja palgatakse ka sisecoache. Ka koolides õpetajate koolitamisel lähtutakse coachingu põhimõtetest. On loodud lausa coachingu kallakuga kool Tartus. Coaching on Eestisse tulnud selleks, et jääda!

Usun, et projekt 100 LIVE’i COACHINGUST saab olema põnev, hariv ja valdkonda avav!

Inspireerivat kuulamist!
Priit

Genre
Learning

License: all-rights-reserved