Siit ta tuleb – Sekspositiiv podcast. #1 Külas on seksuoloog ja seksuaalterapeut Annika Tamme. by Sekspositiiv

Siit ta tuleb – Sekspositiiv podcast. #1 Külas on seksuoloog ja seksuaalterapeut Annika Tamme. by Sekspositiiv

Kuula:

Kirjeldus:
Sekspositiiv on podcast, kus koolitaja, sekscoach ja seksuaalnõustaja Kristina Birk-Vellemaa räägib sekspositiivselt seksuaalsusest ja sellega seotud nähtavatest ja nähtamatutest teemadest. Vahel räägib saatekülalistega, vahel ilma. Kuidas parajasti tuju ja vajadus on. Ja ega ma ei saagi täpselt aru, miks ma seda siin kolmandas isikus kirjutan… Tere, mina olengi Kristina ja mul on niiiii hea meel, et oled siia jõudnud. Tule jälle. (Siia lõppu oleks pidanud hüüumärk käima, aga ma ei armasta neid eriti.)

Esimeses saates oli tuju ja vajadus kõneleda seksuaalsusest ja sellega seotud normidest, tabudest, häbist, lubamisest ja kui ma mõtlesin inimesele, kellega sellest rääkida, oli mu peas kohe teadmine, et see on Annika Tamme. Seksuaalterapeut ja seksuoloog, sekspositiivsus ise. Ühtlasi ka vahva (endine) kolleeg Seksuaaltervise Liidust.
Pssssst, Ruby Rare kirjutatud ja Annika lahke kaassõnaga saadetud läbinisti sekspositiivset raamatut “Seksiõpe: Täisealise teejuht” on Sekspositiiv ka instagramis rõõmsalt lehvitanud. Annika leiab üles siit: https://annikatamme.ee

Minu leiab aga siit:
https://www.instagram.com/s3kspositiiv/
https://www.facebook.com/Sekspositiiv