Hoolduspere kui võimalus pakkuda kodu lapsele, kes ei saa kasvada sünniperes

#36 Hoolduspere kui võimalus pakkuda kodu lapsele, kes ei saa kasvada sünniperes by Sotsiaalkindlustusameti taskuhääling • A podcast on Anchor

Kuula:

Kirjeldus:
Сегодня своей интересной и трогательной историей о пути к приёмному родительству с нами делится Анна. «Вся жизнь моя готовила меня к тому, чтобы я стала приёмным родителем… Мы встретили ребёнка, который запал в душу!», признаётся Анна.
Если эта тема трогает Вас, если Вы хотите получить дополнительную информацию или поделится мыслями, смело обращайтесь к нам – 655 1666, asendushooldus@sotsiaalkindlustusamet.ee или к специалисту детской защиты по месту жительства. Дополнительная информация на страничке https://tarkvanem.ee/ru/prijemnaja-semja/.
Anna pere lugu… hoolduspereks saamise teekond
Täna jagab meiega oma huvitava ja liigutava loo kasuvanemaks saamise teekonnast hoolduspere ema Anna. „Kogu minu elu valmistas mind ette selleks, et saada kasuvanemaks… Me kohtusime lapsega, kes läks hinge!“, tunnistab Anna.
Kui see lugu puudutab Sind, kui soovid saada rohkem infot või jagada mõtteid, julgelt pöördu meie poole – 655 1666, asendushooldus@sotsiaalkindlustusamet.ee, või suhtle elukohajärgse lastekaitsetöötajaga. Lisainfo veebilehel https://tarkvanem.ee/kasupere/.