Haigla juhtimisest pandeemia ajal

Tervisepooltund episood 57: Haigla juhtimisest pandeemia ajal by Põhja-Eesti Regionaalhaigla

Kuula:

Kirjeldus:
Viimane aasta on olnud suureks väljakutseks nii tervishoiule kui ühiskonnale tervikuna. Kriisi taustal on võimendunud ka mitmed varasemalt aktuaalsed murekohad nagu kasvav personalipuudus ning meedikute läbipõlemine. Mis tunne on juhtida kriisitingimustes Eesti suurimat haiglat? Kas midagi oleks saanud teha esimese laine ajal teisiti? Kas oleme ühiskonnana valmis kriisi ajal ilmnenud murekohtadele aktiivselt lahendusi otsima või jätkub kõik endisel viisil? Uues episoodis otsime vastuseid koos Regionaalhaigla juhatuse esimehe Agris Peeduga, kes jagab meiega viimase aasta suurimaid väljakutseid ja õppetunde.

Leia meid ka Spotify keskkonnas: open.spotify.com/show/5KySGcL5lfjrZe29fnXDBQ

Saatest:

Mida mõtleb anestesioloog oma tööst? Kuidas ja kuhu areneb personaalmeditsiin? Kuidas hoiduvad vähiraviarstid vähist? Need on vaid mõned küsimused, millele saame vastuse uues, Eesti ainsas haigla terviseteemalises podcastis.

Tervisepooltundi kutsume vestlema erinevate erialade esindajaid, saade annab eksklusiivse võimaluse piiluda üle 4000 töötajaga Eesti tipphaigla meditsiini telgitagustesse ja kuulata, millist tervisenõu annavad arstid, millised on uuemad ravisuunad ja meetodid, mida arvavad ning mõtlevad oma tööst kirurgid, anestesioloogid ja kõik teised, kes erineval moel patsientide tervenemisele kaasa aitavad.