Kaasaegne veredoonorlus

Tervisepooltund episood 14: Kaasaegne veredoonorlus by Põhja-Eesti Regionaalhaigla

Kuula:

Kirjeldus:
Saates on külas Regionaalhaigla verekeskuse juhataja Ave Lellep ja verekeskuse vanemarst Gulara Khanirzayeva. Teeme juttu kaasaegsest veredoonorlusest ja saame teada, millises seisus on täna Eesti verevarud, millise veregrupiga doonoritest kõige rohkem puudust on ning kuidas on tagatud patsiendi ja doonori ohutus. Lisaks murrame vestluse käigus nii mõnegi doonorlust ja vereülekannet puudutava müüdi. Head kuulamist!

Saadet saad mugavalt kuulata ka Spotify keskkonnas: Tervisepooltund

Vaata lisaks: www.verekeskus.ee

Saatest:

Mida mõtleb anestesioloog oma tööst? Kuidas ja kuhu areneb personaalmeditsiin? Kuidas hoiduvad vähiraviarstid vähist? Need on vaid mõned küsimused, millele saame vastuse uues, Eesti ainsas haigla terviseteemalises podcastis.

Tervisepooltundi kutsume vestlema erinevate erialade esindajaid, saade annab eksklusiivse võimaluse piiluda üle 4000 töötajaga Eesti tipphaigla meditsiini telgitagustesse ja kuulata, millist tervisenõu annavad arstid, millised on uuemad ravisuunad ja meetodid, mida arvavad ning mõtlevad oma tööst kirurgid, anestesioloogid ja kõik teised, kes erineval moel patsientide tervenemisele kaasa aitavad.