Stream Tervisepooltund episood 67: Kuidas toetada noorte vaimset tervist? by Põhja-Eesti Regionaalhaigla

Stream Tervisepooltund episood 67: Kuidas toetada noorte vaimset tervist? by Põhja-Eesti Regionaalhaigla

Kuula:

[sc name=”ads”]

Kirjeldus:

pubdate=””>2022-10-10T18:22:53Z

Tänavu avame taskuhäälingu uue hooaja ülemaailmse vaimse tervise päeva raames. Sel puhul tuleb saates jutuks noorte vaimne tervis, levinumad mured, nende põhjused ja lahendused. Kuidas ära tunda süvenevat probleemi? Milliste muredega pöörduvad noored arsti juurde? Kuidas luua lapsevanemana kontakt noorega? Kogemusi jagavad Regionaalhaigla psühhiaatriakliiniku laste ja noorukite osakonna pereterapeut Kadri Raid-Laur, sotsiaaltöötaja Kristiina Koorits ning vaimse tervise õde Mare Serg.

Leia meid ka Spotify keskkonnas: open.spotify.com/show/5KySGcL5lfjrZe29fnXDBQ

Saatest:

Mida mõtleb anestesioloog oma tööst? Kuidas ja kuhu areneb personaalmeditsiin? Kuidas hoiduvad vähiraviarstid vähist? Need on vaid mõned küsimused, millele saame vastuse uues, Eesti ainsas haigla terviseteemalises podcastis.

Tervisepooltundi kutsume vestlema erinevate erialade esindajaid, saade annab eksklusiivse võimaluse piiluda üle 4000 töötajaga Eesti tipphaigla meditsiini telgitagustesse ja kuulata, millist tervisenõu annavad arstid, millised on uuemad ravisuunad ja meetodid, mida arvavad ning mõtlevad oma tööst kirurgid, anestesioloogid ja kõik teised, kes erineval moel patsientide tervenemisele kaasa aitavad.

Genre
medical

License: all-rights-reserved