Südame-veresoonkonna haigustest taastumine

Tervisepooltund episood 13: Südame-veresoonkonna haigustest taastumine by Põhja-Eesti Regionaalhaigla

Kuula:

Kirjeldus:
Täna jätkame vestlust Regionaalhaigla taastusravikeskuse ülemarst ja juhataja dr Annelii Jürgensoniga. Saame teada, kas ja kuidas on võimalik taastuda südame-veresoonkonna haigustest, milliseid elustiililisi muudatusi see endaga kaasa toob ning mis on eduka taastumise kõige olulisem komponent.

Käesoleva aasta jaanuarist võttis Regionaalhaigla AS-lt Põhja-Eesti Taastusravikeskus üle ambulatoorset ja statsionaarset taastusravi ning rehabilitatsiooniteenust pakkuva üksuse.

Kuula meid mugavalt Spotify keskkonnas: Tervisepooltund.

Vaata lisaks: www.regionaalhaigla.ee/et/regionaalh…b-taastusravi

Saatest:

Mida mõtleb anestesioloog oma tööst? Kuidas ja kuhu areneb personaalmeditsiin? Kuidas hoiduvad vähiraviarstid vähist? Need on vaid mõned küsimused, millele saame vastuse uues, Eesti ainsas haigla terviseteemalises podcastis.

Tervisepooltundi kutsume vestlema erinevate erialade esindajaid, saade annab eksklusiivse võimaluse piiluda üle 4000 töötajaga Eesti tipphaigla meditsiini telgitagustesse ja kuulata, millist tervisenõu annavad arstid, millised on uuemad ravisuunad ja meetodid, mida arvavad ning mõtlevad oma tööst kirurgid, anestesioloogid ja kõik teised, kes erineval moel patsientide tervenemisele kaasa aitavad.