Taastusravi võimalustest ja efektiivsusest

Tervisepooltund episood 12: Taastusravi võimalustest ja efektiivsusest by Põhja-Eesti Regionaalhaigla

Kuula:

Kirjeldus:
Täna on meil külas Regionaalhaigla taastusravikeskuse ülemarst ja juhataja dr Annelii Jürgenson, kes räägib taastusravi olemusest, võimalustest ning sellest, mis on taastusravi efektiivsuse eelduseks. Käesoleva aasta jaanuarist võttis Regionaalhaigla AS-lt Põhja-Eesti Taastusravikeskus üle ambulatoorset ja statsionaarset taastusravi ning rehabilitatsiooniteenust pakkuva üksuse.

Vaata lisaks: https://www.regionaalhaigla.ee/et/regionaalhaigla-grupp-laiendab-taastusravi

Saatest:

Mida mõtleb anestesioloog oma tööst? Kuidas ja kuhu areneb personaalmeditsiin? Kuidas hoiduvad vähiraviarstid vähist? Need on vaid mõned küsimused, millele saame vastuse uues, Eesti ainsas haigla terviseteemalises podcastis.

Tervisepooltundi kutsume vestlema erinevate erialade esindajaid, saade annab eksklusiivse võimaluse piiluda üle 4000 töötajaga Eesti tipphaigla meditsiini telgitagustesse ja kuulata, millist tervisenõu annavad arstid, millised on uuemad ravisuunad ja meetodid, mida arvavad ning mõtlevad oma tööst kirurgid, anestesioloogid ja kõik teised, kes erineval moel patsientide tervenemisele kaasa aitavad.