Rainer Vassiljev ja Renee Teppan: “Kas miljon eurot on tippvõrkpallis suur raha?”

“Treenime koos” 1. Rainer Vassiljev ja Renee Teppan: “Kas miljon eurot on tippvõrkpallis suur raha?” by Sparta spordiklubi

Kuula:

Kirjeldus:
Sparta spordiklubi podcasti avasaates on Rando Soome külalisteks on Artist siseraadiote õudsas õhustikus Eesti hetkel peaaegu parima võrkpallimeeskonna Tallinna “Selveri” peatreener, meie volleväljakute Jürgen Klopp Rainer Vassiljev ning kodumaiste palliplatside armutu raskekahur, Maarjamaa võrkpalli Chuck Norris Renee Teppan.

Muuhulgas tuleb juttu sellest, kui suuri summasid teenitakse tänapäeva tippvõrkpallis. “Iga pupujuku saab praegu oma miljoni kätte,” teab Renne Teppan. Kas ka Teppan ise?

Mis on meestele meelde jäänud välismaal veedetud ajast, kus on parimad riigid elamiseks ning mitme kilose kangiga Teppan Trentino Volleys mängides jõusaalis koos brasiillasest olümpiavõitja Eder Carboneraga rinnalt surumist harrastas?

Ja kas teadsite, et Rainer Vassiljev võiks vajadusel keha teha näiteks 2 Quick Starti saksofonimängijale Virgo Veldile? Või et Teppan on üle keskmise laulumees?

Ning mis tunne on Rainer Vassiljevil treenerina olla perekonna valge vares, kui lõunalauas istuvad ainult poliitikud – isa Peep on Rakvere vallavanem ning vend Rannar endine tervishoiuminister?

“Treenime koos” toob selle ja palju muud teieni.