Episood 38: Ajalugu ei eksi – peale suurt katku saabub eriti meeleline seksist tulvil aeg! by Ussikeeled

Episood 38: Ajalugu ei eksi – peale suurt katku saabub eriti meeleline seksist tulvil aeg! by Ussikeeled

Kuula:

Kirjeldus:

published on 2021-06-11T10:54:23Z

Öeldakse, et ajalugu olla seda mitu korda tõetanud: peale suuri mullistusi, sõdu ja pandeemiaid on inimesed eriti lõbujanused. Kas meil on peale suurte piirangute kaudmist peas vaid üks asi – hea seks – ja mis selles halba siis on, uurivad seekord Ussikeeled.

See saade on särtsu täis. Muuhulgas edastame väga praktilisi nõuandeid, kuhu ja kuidas minna grüünes üksteisega intiimsusi nautima. Uskuge, te tahate seda teada, kui just fetišiks pole ihukurdudest sipelgate eemaldamine.

Lisaks räägime, et seksuaalsus ja seks on väga laia spektrit hõlmavad nähtused. Partnerite olemasolu, arv ja laad on täiskasvanud, enese eest vastutavate inimese keskis nende enda asi. Kas hulgi või kahekesi, uue või juba olemasoleva partneri (taas)avastamine – peaasi, et kõik on rahul. Ja kui ollakse ka voodis üksi, siis ka erootika ühele on erutav ja eluterve, eriti kui mõned nutikad mänguasjad on abiks.

Juttu tuleb ka tõsisematest teemadest, nagu näiteks sellest, miks sõnajalaõisi otsidest tuleks siiski mõistus pähe jätta. Covid võib ju olla kontrolli all, ent sugulise teel levivad haigused mitte, kui sa unustad vajalikke kaitsevahendeid kasutada.

Ja kui su uus partner leiab, et tema lilli läbi gaasimaski ei nuusuta, siis küsi, millal ta viimati end testimas käis. Või parem veel – võtke see tee koos ette, enne kui täielikult saate üksteisele anduda.

Genre
Entertainment

License: all-rights-reserved