Stream episode Episood 45: Ah et naine, kes päeval karjub, ei ole öösel saanud röökida? Ise ka usute seda lollust? by Ussikeeled podcast

Stream episode Episood 45: Ah et naine, kes päeval karjub, ei ole öösel saanud röökida? Ise ka usute seda lollust? by Ussikeeled podcast

Kuula:

Kirjeldus:

published on 2021-10-01T13:30:32Z

Seekord räägine karjumisest iga kandi pealt. kas tõesti on nii, et naine, kes öösel ei karju, teeb seda päeval – ehk kas too naistevaenulik kalambuur ka tegelikult toimib? Stuudios on kaks naist, kes teavad nii mõndagi karjumisest nii ja naapidi ning ei hoia selles osas häält sordiini all.
Esiteks – miks te arvate, et naise orgasm peab olema selline, et ilmtingimata tuleb nii röökida, et naabrid politsei, pääste ja Batmani kohale kutsuksid?

See, mu kullakesed on pesueht orgasmisurve, sest kuigi, jah, võib olla ka selliseid orgasme, on ka täiesti toredaid vallandmusi selliseid, mis võibolla lihtsalt puna palgele toovad. Ja igaüks reageerib mõnule erinevalt – mõni tahabki just kuss olla ja lasta mõnulainetel üle keha seda võimamalt rulluda.

Ja sa jeerum küll – miks on see, et naisel on põhust päeval karjuda, kuidagi taunimisväärne? Äkki sel naisel on põhjust karjuda – on piisavalt olukordi, mis vajavad hääletõstmist.

Lisaks, nagu me teame, siis naise puhul on „karjumine“ igasugune konkreetsem kõneviis. Vahel isegi etteheitev pilk.

Niiet – aitab kahepalgelistest, misogünistlikes naljadest, mis ei pane kedagi rohkem seksi nautima, orgasme väärtustama või end paremini tundma.

Kuula! See on väga kuum ja karm saade koos avameelsete eluliste näidetega!

Genre
Entertainment

License: all-rights-reserved