TalTechi eriline hooaeg kolme võrkpallihullu pilgu läbi

“Kuldne geim” | TalTechi eriline hooaeg kolme võrkpallihullu pilgu läbi by Võrkpall24

Kuula:

Kirjeldus:
Võrkpalliteemalises taskuhäälingusaates “Kuldne geim” on seekord saatekülalistena stuudios kohad sisse võtnud värske Eesti karikavõitja TalTech/Tradehouse’i naiskonna mängijad Julija Mõnnakmäe ja Mari Loorman ning peatreener Marko Mett.

29. detsembril Saku suurhallis peetud mängus 3:1 Tartu Ülikool/Bigbankist jagu saanud TalTech võitis karika nelja-aastase pausi järel ning unistab tänavu ka Balti liiga tiitlist ja Eesti meistrivõistluste kullast, mis on varasemalt jäänud võistkonnale kättesaamatuks.

Tänases saates tuleb muuhulgas juttu järgmistel teemadel:
*Karikafinaal Saku suurhallis. Kui palju närveerisid favoriidikoormat kandnud mängijad ja treener enne finaali?
*Kuidas õnnestub peatreeneril kõiki mängijaid õnnelikuna hoida, kui võistkonnas on enam kui kahe koosseisu jagu tasemel võrkpallureid?
*39-aastase Mari Loormani fenomen. Tugevast põlvevalust hoolimata karikafinaali üks võtmemängijaid.
*Julija Mõnnakmäe Eesti-Vene peres üles kasvamisest ja isa käe all treenimisest.
*Peatreener, bussijuht, kehalise kasvatuse õpetaja ja klassijuhataja – Marko Meti hullumeelne elu.*Armastus mitte kolme apelsini, vaid võrkpalli vastu.
*Milline spetsiifiline fakt ühendab selliseid kuulsaid treenereid nagu Jaan Gutmanni, Aksel Saali, Raivo Jeenast, Avo Keelt, Urmas Tali, Marko Metti ja Oliver Lüütseppa?
*Amatöörklubi tihedad sõidud Lätti ja Leetu. Mis naisi motiveerib?
*Tallinna Selveri diagonaalründaja Timo Lõhmuse imelik hooaeg jätkus supermänguga Saaremaa vastu. Kas tema pingile jätmine oleks edaspidi kriminaalne otsus?
*TeamShieldi küsimusmäng. Milline Tähtede mängu meeskond osutus loosi tahtel võitjaks?