Aastalõpu saade, tee aastast 2019 enda parim aasta!

#34 Ausad Mehed – Aastalõpu saade, tee aastast 2019 enda parim aasta! by Ausad Mehed

Kuula:

Kirjeldus:
Tere head Ausad Mehed podcasti kuulajad!

Eelmise nädala saates käis Martin külas Itaalias oma sõbrannal Maikenil, kellega räägiti elulistest õppetundidest. Maiken andis väga sügava ja detailse ülevaate enda sisemaailmast ning kuidas see toimib ja miks. Samut kõlas saates palju huvitavaid mõtteid, millega võimalik jälle resoneeruda.

Sellel korral paneme sellele 2018 aastale punkti. Aitab tegutsemisest, jalad seinale ja nautige enda selle aasta vilju. Räägime enda saavutatud eesmärkidest 2018 aasta raames, jagame uue 2019 aasta paika pandud eesmärke ja soove ning anname pisut nõu, kuidas seda kõike sealjuures reaalselt ka saavutada. Palju väärtust ja head juttu.

Lisaks, teeme juttu ka uue aasta alguses aset leidvast loosimisest ja täname mõnda kuulajat.

Sa asud kuulama podcasti Ausad Mehed, mille eesmärgiks on motiveerida ja inspireerida kuulajaid olemaks rohkem ausam enda vastu ning võtmaks suuremat vastutust enda isikliku elu ees.

Lisaks, kui sa tunned, et saade, mida kuulad pakub sulle väärtust ning toob sinuni ennast arendavaid mõtteid, siis ole hea ja aita meid välja ning jäta meile Facebooki lehele arvustus ning hinda meie podcasti. Ning samuti, kui aega ja mahti on, siis too meile üks uus inimene või sõber, kes võiks saates oleva informatsiooniga resoneeruda. See kõik aitab meil sõnumit edasi levitada!!

Soovi korral hoia Ausad Mehed podcastil silma ka sotsiaalmeedias peal.

www.chriskala.com
www.martinpukspuu.ee

Facebook:
www.facebook.com/podcastausadmehed/
www.facebook.com/autorchriskala/
www.facebook.com/ptpukspuu/

Instagram:
www.instagram.com/ausadmehed/
www.instagram.com/chriskkala/
www.instagram.com/martinpukspuu/

Head kuulamist!