Blog

Kuidas alustada oma podcastiga?
Podcast ehk taskuhäälingusaade on kogumas üha suuremat populaarsust – seda nii maailmas kui meil Eestis. Tõttöelda pole see ka üldsegi imekspandav – seda mugavas vormis infokandjat on nõnda mugav kaasa võtta kas jalutuskäigule või hommikusele jooksutiirule, ammutada teadmisi või meelt lahutada kas koristamise, pikkade sõitude või muude igapäevatoimetuste taustaks.
Loe edasi »


INTERJUU: Podcast MULL toob kuulajateni innustavad lood ägedatest naistest.
MULL on ägedate, toetavate ja inspireerivate naiste kogukond, mida veab eest karismaatiline Evelin Veermets. Podcast sai alguse Evelini aastatepikkusest podcastide armastusest, kuulates nii valdkonna spetsiifilisemaid kui vabamas vormis saateid ja seda nii Eesti tegijatelt kui kaugemalt.
Loe edasi »


INTERJUU: Sportlandi podcast Be 1st! toob kuuljateni superkangelased, kes on oma elus saavutanud uskumatuid tulemusi
Podcastis “Be 1st!” toovad supernaised Sandra Raju ja Kairi Killing kuulajateni Eesti superkangelaste lood. Sportland on läbi aegade teinud koostööd äärmiselt inspireerivate inimestega. Be 1st! podcast sündist soovist tutvustada vahetul viisil ilma tähemärgi piiranguteta nende inimeste elu ja mõttemaailma.
Loe edasi »


INTERJUU: Podcast Puhata ja Mängida kajastab värskeimaid mängumaailma uudiseid
Podcast “Puhata ja mängida” on eestikeelne mängusaade, mis toob kuulajateni värskeimad uudised mängumaailmast. Podcasti veavad saatejuhid Rainer Peterson, Rein Zobel ja Martin Mets.
Loe edasi »


INTERJUU: Pocast Õpime Koos teeb kuuldavaks haridusmaastiku praktikute hääle
“Õpime koos” on haridusteemaline vestlussaade, mis sündis sõprusest ja kahe õpetaja Karin Tõevere ja Signe Varendi vajadusest oma mõtteid ventileerida peale kooli ehk tööpäeva. See sündis 2015. aastal ja jõuab peagi oma 100. saate tähiseni.
Loe edasi »


INTERJUU: Täitsa Pekkis podcast jutustab ebaõnnestumiste lugusid ausalt ja avatult
Täitsa Pekkis pocasti saatejuhid Katrin Hinrikus-Karu ja Mihkel Vetemaa on parimad sõbrad olnud juba üle 10 aasta – teinud koos ja eraldi erinevaid projekte, mis aga suuremas osas on pekki läinud. Alustati nullteadmiste ja -oskustega, kuidas teha podcasti – nad lihtsalt hakkasid pihta ja õppisid tegemise käigus.
Loe edasi »


INTERJUU: grit. podcast toob kuulajateni praktilised lood otse idufirmade turundajatelt
grit. on praktiline turunduspodcast, mille fookuses on, kuidas edukad Eesti idufirmad turundust teevad. See on küllaltki värske taskuhääling Eesti podcastide maastikul, mis sai alguse 2020. aasta oktoobrikuus. Eestvedajad Andreas Unt ja Marelle Ellen.
Loe edasi »