Stream Kas Toyota käsk Rovanperäle on üllatav või mitte? Miks pole Hyundai sõitjad võiduheitlusele lähemal? by Kuues Käik

Stream Kas Toyota käsk Rovanperäle on üllatav või mitte? Miks pole Hyundai sõitjad võiduheitlusele lähemal? by Kuues Käik

Kuula:

Kirjeldus:

published on 2021-11-19T19:04:00Z

Kas Monza MM-ralli kaks järgmist võistluspäeva toovad ellu rohkem põnevust, kui seda pakkus hooaja viimase MM-etapi reedene päev?

Esikoha nimel käib vägev heitlus tiimikaaslaste Elfyn Evansi ja Sebastien Ogier’ vahel. Seitsme kiiruskatse järel edestab waleslane seitsmekordset maailmameistrit vaid 1,4 sekundiga. Üldarvestuses aga Evansi liidripositsioon vähemalt hetkel suurt rolli ei mängi, sest Ogier’l on teise kohaga meistritiitel jätkuvalt enda käes.

Evansi õnnetuseks pole teised konkurendid eesotsas Hyundai ässade Thierry Neuville’i ja Dani Sordoga suutnud Evansile ja Ogier’le suurt konkurentsi pakkuda. Miks nii? Mida arvata Hyundai pealiku Andrea Adamo lausetest, kes rääkis päeva keskel, et Hyundai on teinud küll head tööd, aga oma enda varju ikkagi ei hüppa?

Monza MM-etapi esimest võistluspäeva kokkuvõtvas saates tuleb veel juttu ka Toyota otsusest keelata Kalle Rovanperal võidu eest heitlemine, Hyundai tehnilistest probleemidest, Georg Linnamäe tegemistest WRC2 klassis ning paljust muust.

Saadet juhtisid Delfi spordireporter Kaspar Ruus ja kogenud kaardilugeja Simo Koskinen.

Head kuulamist!

License: all-rights-reserved