Naistejutud. 220. Draamad jõululauas: „Ta vajus põlvele ja palus mu kätt kogu perekonna ees. Aga armumine oli juba üle läinud…“

Naistejutud. 220. Draamad jõululauas: „Ta vajus põlvele ja palus mu kätt kogu perekonna ees. Aga armumine oli juba üle läinud…“

Kuula:

Kirjeldus:
Jõuluaeg peaks olema rahulik ja helge. Kuid tegelikkus on rahust kaugel ja eriti sel aastal. Probleemseid teemasid on õhus piisavalt palju, mida lahkama hakates ka parimad sõbrad ja pereliikmed võivad omavahel tülli pöörata. Pinges inimesed istuvad kriipsuks kokku pigistatud suudega laua ääres ja keegi ei tunne ennast mugavalt, sest pingekirves ripub pea kohal. Kuidas seda olukorda lahendada? Ja millised sõnad on kindel tüli-õli, mida kindlasti ei tasu tulle valada? Mõnedki head soovitused meil õnneks on.
“Ühes silmanurgas on heldimuspisar ja teises kannatuspisar, kui täiesti aus olla,” räägib Heidi. “Vahel ma lausa palvetan, et tuleks see tüli juba ära! Ma võtaks pigem tüli kui selle pinge…”
Dagmar kuulutab, et on totaalne jõulufänn. Ometi on ta üle elanud käe palumise jõululauas perekonna valvsa pilgu all, mis ei pannud sugugi südant rõõmust hüppama. Mis siis sai? Mis muudab pühad ilusaks ja mis keerab need täiesti hukka? Kuula saadet – jagame kõike.
Soojad kallistused meie kuulajatele – viimasel kuul on Naistejuttude sõprade arv kasvanud kümme korda. Täname teid kogu südamest!!!
Nagu jõuludele kohane on Naistejuttude kulden kolmik, ehk kogu pere koos – stuudios on Dagmar Lamp ja Heidi Ruul. Saatejuht Kristina Herodes.