Miks naised ei taha enam ülespumbatud megamatšosid? Siit selgub kibe tõde

Episood 37: Miks naised ei taha enam ülespumbatud megamatšosid? Siit selgub kibe tõde by Ussikeeled

Kuula:

Kirjeldus:
Kelle silmis on ilu ehk kuidas on kaasajal juhtunud nii, et hulk jõusaalis end üles pumbanud mehi on hakanud kurtam, et olen küll vinge matšomees, aga miks naised mind ei taha! Ussikeeltel on sellele valus vastus!
Mis asi on koleilus ja iluskole? Kas üldse saab niimoodi inimesi lahterdada?

Kuidas on toimunud evolutsioon sisemise ilu poole? Milline on mehelik ja naiselik vaatenurk sellele teemale?

Ussikeeled räägivad ka sellest, kuidas inimesed jäävad oma välise lõksu. Kuidas sealt minema pääseda? Aus vastus on, et saad seda, mida otsid. Ja siis ei maksa nutta, et sügavusest ja emotsionaalsest intelligentsusest jääb vajaka.

Räägime ka sellest, kuidas eelarvamustest loobumine on nii mõnelgi korral järsult elu ja selle ilu avardanud. Peamised piirid on meil peas, seega laseme end vabalt, hingame vabalt ja armastame end!

Õhust ja armastusest

#80 Armatusest: Õhust ja armastusest

Kuula:

Kirjeldus:
Veiko ja Elina kohtuvad uues saates Kalamaja sirelite all. Armumisest on hästi palju juttu. Valgetest öödest, mis ei kao ruttu. Ühest äpist, mis aitab jääda tuttu või siis saada hoopis erootilist elamust. Räägime ka mängulustist ja väga palju õhust ning armastusest.
Jälgi meid:
Instagram: instagram.com/podcastarmastusest
Facebook: facebook.com/podcastarmastusest
Twitter: twitter.com/armastusest
Kuula meie Spotify muusikanimekirja.

Muinasjuttude mürgised taustad ja miks see on naised ära rikkunud

Episood 35: Muinasjuttude mürgised taustad ja miks see on naised ära rikkunud by Ussikeeled

Kuula:

Kirjeldus:
Muinasjutud olid nende loomise ajal hoopis hoiatuslood. Prints polnud ihaldusväärne, vaid tegelane, kellest tuleks end eemal hoida. 

Me räägime ka Gloria Steinemi ütlusest, et naised tuleb vabastada romantilise armastuse ülistamisest. Sest kui järele mõelda, siis seesama suure, kõikepurustava armastuse ihaldamine ja tagaajamine ei tee naise enese surematule hingele suurt midagi kasulikku. 

Lisaks räägime nähtusest, mis on sama vana kui ajalugu ise: naised, kes meeste nimel end nagu tuulelipp muudavad. 

Ei, see pole nende hukkamõistmine, vaid pigem kaasatundlik arusaamine. Meie ajalugu on väga maskuliinne, naiste emantsipatsioon on alles lähisajandi tulem.

Räägime, miks vanaema leidsid, et mehe hõng peab majas olena, emade puhul kehtis: 22: viimane taks (meheleminekuks, st) ja mis nähtus on nende lapselaps pick-me-girl.

Katrin Lust: Õiglaselt armastades ennast!

Katrin Lust: Õiglaselt armastades ennast! by Eesti Naine: Kristiina Heinmets podcast

Kuula:

Kirjeldus:
Katrin Lust on päris naine päris tunnetega. Ta teeb oma tööd armastusega ja soovib anda panuse nende inimeste jaoks, kes on ühiskonna poolt tõrjutud. Ta on seda ise kogenud lapsepõlves, kui tema paigatud mantlit teised lapsed koolis narrisid ning sõpradega kinno minna ei saanud, sest puud vajasid lõhkumist. Armastada oma ema ja unistada suurelt olid mõtted, mis viivad teda edasi tänaseni. Ta kompab tihti hea tahte ja seaduse piirimail, millel ei ole midagi seost inimlikkuse ja tunnetega. Aga elu ei ole seadusandlus, vaid selles peitub nii palju värve. Katrin tunnistab, et ta ei tea siiani, kust ta leidsis tugevuse, et öelda Ei Inglismaa kõrgklassi elule ning tulla tagasi Eestisse. Luksuslik elu ning kaunid peod tuli unustada ning sukelduda tavalise telereporteri rutiinsele glamuuritule tööle. Katsetades ning mitmeid kordi ebaõnnestudes suurenes kogemus, sest ajakirjaniku ja teleajakirjaniku tööl on suur vahe. Oma saateni jõudis Katrin hiljem ning ta tunnistab, et on lõpuks ônnelik oma tööd tehes ja samastub nii paljude saates kajastatavate nimeste lugudega. Anda hääl kõige lihtsamatele kaasmaalastele ja tunda kaasa nende ebaõnnestumistele on teinud Katrin Lustist omaette kaubamärgi, teda kas armastatakse või ei armastata. Kuula podcastist, mis hoiab selle aasta kolme parima saatejuhtide sekka valitud naist taskaalus, kui tihti ta nutab ja millised hetked annavad talle jõudu, kui negatiivsed tormilained jalad alt ära viivad.

Vestleme joogaõpetaja Liina Ravneet Elvikuga

#51: Vestleme joogaõpetaja Liina Ravneet Elvikuga

Kuula:

Kirjeldus:
Viiekümne esimene imeline külaline on Liina Ravneet Elvik.
Liina Ravneet Elvik on kundalini jooga õpetaja ning Õnnelaboratooriumi looja.
Kundalini jooga aitab sul elada õnneliku, elurõõmsa, terve, armastava ja kartmatuna ning tuuritada oma kosmoselaevas täiskäigul võttes igast hetkest maksimumi.​
Lisainfo: https://www.urbanyogini.ee/meie

Terje Talts. “Taipa ennast päriselt armastada.”

#37 Ausad Naised – Terje Talts. “Taipa ennast päriselt armastada.” by Ausad Naised

Kuula:

Kirjeldus:
✨ Terje Talts on tõeline fotograafia võlur, kes suudab oma sügavaimadki tunded fotoaparaadi abil kunstiteoseks vormida ning seda parajas annuses ürgse väega vürtsitada, mängida loodusejõu ja muinasjutuväega.

🌼 Terje on tõeline maapealne haldjas, võimas, siiras ning kaunilt heleda hingega! Saade tuli nii voolav ja ehe – kuulamine, kui puhas nauding!

🌻Saates saime tuttavaks Terje müstilise loomingu telgitagustega – kuidas ideest saab reaalsus ning kuidas mõte jõuab sama vägeva energiaga pildile. Mis kogemus üldse viis Terje nii hingestatult sügavale fotograafia – maailma?

Omavahel saime arutatud ka süütundest, PÄRIS armastusest ning suhetest, ühendusest, nautimisest ja kõigest muust, mis parasjagu südames jagamiseks lahti oli. ☕️

Müstilist kuulamist!

MARTIN RAADIK – ausalt aususest

#41: MARTIN RAADIK – ausalt aususest by dali podcast

Kuula:

Kirjeldus:
“Mu elukvaliteedi määrab see, kui palju ebamugavaid vestlusi ma olen nõus pidama!” ütleb elektriautode ekspert ja laadimisvõrgustiku arendaja MARTIN RAADIK.
.
Isegi, kui Martini ametinimetus ei tundu Dali podcasti sobimiseks loogiline ja seksikas, siis tema mõttemaailm, iseloom ja välimus seda kindlasti on! Kui ma olin veel vallaline, siis arvasin, et hoian oma armastuse ja paarisuhte (selle tekkimisel) salajases ja varjul jne. Aga – ei õnnestu 🙂 Ma ei ole oma natuurilt salalik, vb seepärast…
.
Igaljuhul – pa-ram-pa-raa!! Seekordses saates on külas minu ARMASTATU Martin Raadik. Teadsin, et tahan temaga saadet teha, sest see, kuidas ta maailma näeb, mismoodi suhtleb ja enda tunnetega kontaktis on, kui aus ta on ja millise imelise oskusega ruumi hoiab, on …. IMELINE.
.
.
SAATES RÄÄKISIME:
🧡 Mis on ausus ja kuidas olla aus?
💛 Mismoodi luua turvalist ruumi jagamiseks?
💚 Millised on küsimused teise kuulamiseks?
🧡 Kuidas näeb välja peegeldamine ja Imago dialoog?
.
.
PODCASTI LEIAD: 👇🏻
🎥 Youtubest – http://tiny.cc/MartinYT
🎙 Soundcloudist – http://tiny.cc/MartinSoundcloudis
📟 Spotifyst – http://tiny.cc/MartinSpotifys
.
.
Martini tegemistel tasub silma peal hoida tema Insta ja FB kontode kaudu! Temast kuuleb veel terve Eesti!
.
Ja kui Sa oled huvitatud armastuse, paarisuhte, aususe ja eheduse teemadel, siis hoia minu tegemistel silm peal. Varsti hakkab midagi põnevat sündima 😉
.
.
Ilusat kuulamist ja alistu täielikule aususele! ❤️
Dalí
.
.
#podcasts​​ #dalipodcast​​ #podcast​​ #taskuhääling​​ #täieliknauding​​ #naudinmidateen​​ #armastus​​ #olenõnnelik​​ #happiness​​ #teenimisekunst​​ #teenimiseilu​​ #dalikarat​​ #dali​​ #teadlikloomine​​ #manifestations​​ #abundance​​ #awareness​​ #martinraadik

Miks kehaga rõõmsalt rahuolevad inimesed ikkagi kaalu kaotavad?

Episood 30: Miks kehaga rõõmsalt rahuolevad inimesed ikkagi kaalu kaotavad? by Ussikeeled

Kuula:

Kirjeldus:
Ussikeeled said viimase saate peale kehapositiivsusest nii palju positiivset tagasisidet, et otsustasime jätkata nüüd, mil Manona on ka stuudios samal lainel. 

Seda enam, et Manona on läinud kogu plejaadi enesevihkamisest enese armastamiseni. Või vähemalt nii ta väidab. 

Mis on see jõud, mis just naistele turundab superdieete, millel pole tervisega midagi ühist? Miks just naiste üle soovitakse niimoodi kontrolli saada?
Samuti uurime, miks kehaga rõõmsalt rahuolevad inimesed ikkagi kaalu kaotavad? Nad pidid ju endaga rahul olema?

Kui aga ka sina tahaks anda meile tagaisidet, mida sa arvad meie jututeemadest või millest me veel võiks rääkida, siis jäta meile kommentaar või saada meil: ussikeeled@ohtuleht.ee.

Joonas Seram Saks “Halb enesetunne on siis, kui Sa elad oma tõe vastu!”

#40: Joonas Seram Saks “Halb enesetunne on siis, kui Sa elad oma tõe vastu!” by dali podcast

Kuula:

Kirjeldus:
“Sul on enamus ajast hea olla ja naudid elu, aga märkad, et mingil hetkel läheb raskeks. Järelikult oled sa kuskil hakanud enda tõe vastu elama. Järelikult sa valetad iseendale. Ja valetamine tähendab kahte asja – ma kas varjan enda eest midagi või ma vähendan ennast. Kompromisse enam teha ei saa! Nüüd on ajastu, kus Sa kas elad või ei ela, poolikult enam elada ei saa!” ütleb Seram.

Ütleb ka palju muud – räägime uuest ajastust ja ärkamisest, surnud rottidest ja tõusmisest, tegemisest ja mitte tegemisest, laskumisest ja samal ajal ka tõusmisest. Räägime sellest, mis maailmas on juba muutunud ja mis veel muutumas on. Räägime sellest, kuhu me liigume ja mismoodi selles muutumise maailmas kaasa tulla.

Sest uus ajastus on käes. Nüüd tuleb otsustada, kas võtad end vastu ja tõused edasi järgmisele tasemel või otsid endale siit elust lahkumispunkti.
.
Seram on elu-uurija, kes on läbi käinud väga palju erinevaid koolitusi, seminare, rännanud mööda maailma, sukeldunud raamatutesse ja teinud ise koolitusi ning jaganud oma teadmisi ka teistele.
.
.
SAATES RÄÄKISIME:
🧡 Mida tähendab uus maailm?
💛 Miks baashirmud praegu nii aktiivsed on?
💚 Kuidas tõusta järgmisele energeetilisele tasemele?
🧡 Mismoodi end toetada muutuvas maailmas?
.
.
NB! Kui Sa oled ka ärkamas, siis tule osale 3.mail algaval 4-nädalasel kursusel “JÄRGMISE TASEME MINA”, kus saad õpetused, juhendused ja praktikad oma sageduse tõstmiseks ja edasi liikumiseks.
Täpsem info: www.dalikarat.com/jargmisetasememina
.
.
Ilusat kuulamist ja tõuse järgmisele tasemele! ❤️
Dalí
.
.
#podcasts​ #dalipodcast​ #podcast​ #taskuhääling​ #täieliknauding​ #naudinmidateen​ #armastus​ #olenõnnelik​ #happiness​ #teenimisekunst​ #teenimiseilu​ #dalikarat​ #dali​ #teadlikloomine​ #manifestations​ #abundance​ #awareness​ #seramsaks #joonassaks #joonasseramsaks