Ettevõtlikkus

Õpilasidufirmade projekt DigiYouth, Ardo Rohtla

#92 Õpilasidufirmade projekt DigiYouth, Ardo Rohtla by Õpime koos Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/1014712360-opimekoos-digiyouth.mp3 [sc name=”ads”] Kirjeldus: Ettevõtlikkus on meile väga südamelähedane teema, sest just tänu ettevõtlikkusele sündiski Eesti esimene haridusteemaline taskuhääling “Õpime koos”. Meie tänane saade on valminud koostöös Tartu Ülikooli haridusuuenduskeskusega ning saatekülaliseks on keskuse projektijuht Ardo Rohtla, kes on rahvusvahelise õpilasidufirmade projekti DigiYouth juht ja…

Read More

#16 finantstarkus ja ettevõtlikkus: “Läbi enesearengu edukuse suunas”

#16 finantstarkus ja ettevõtlikkus: “Läbi enesearengu edukuse suunas” Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/992845561-teeviit-teeviit-podcast-ettevotlikud-noored-mp3.mp3 [sc name=”ads”] Kirjeldus: Saates on külas Noorte Arengufestivali peakorraldaja Asso Soosalu ning noor muusik ja produtsent Karl Killing. Saates arutletakse kuidas oma hobide ja tegemistega on võimalik raha teenida ning mis on edukuse võti. Külalistega vestleb Kristina Laurits. Saates räägime: Mis on edukuse võti? Millised…

Read More

Evelyn Mikomägi: Ettevõtlikkus on maailmakodanikuks olemise alus.

Evelyn Mikomägi: Ettevõtlikkus on maailmakodanikuks olemise alus. by Eesti Naine: Kristiina Heinmets Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/966085168-kristiinaheinmets-evelyn-mikomagi-ettevotlikkus-on-maailmakodanikuks-olemise-alus.mp3 [sc name=”ads”] Kirjeldus: Evelyn Mikomägi on maailmakodanik, kelle ettevõtlikkus oma elukorralduses võimaldas tal teha ringi peale Austraaliale juba 16 aastaselt ning lennutas Miss Universumi iludusvõistlustel finalistiks. Julgus hüpata pea ees vette uutesse situatsioonidesse on saatnud teda varjasest lapsepõlvest ning taaskord on…

Read More

Paindlik töö. Kristjan Vanaselja.

Paindlik töö. Kristjan Vanaselja. Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/901555207-aet-kiisla-paindlik-too-kristjan-vanaselja.mp3 [sc name=”ads”] Kirjeldus: Aine: tulevikutöö ja ettevõtlikkus

Read More

Inimesed ja robotid. Emanuele Bardone.

Inimesed ja robotid. Emanuele Bardone. Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/896591455-aet-kiisla-inimesed-ja-robotid-emanuele-bardone.mp3 [sc name=”ads”] Kirjeldus: Aine: tulevikutöö ja ettevõtlikkus.

Read More

Intrapersonaalsed oskused. Kaur Lass.

Intrapersonaalsed oskused. Kaur Lass. Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/896590456-aet-kiisla-intrapersonaalsed-oskused-kaur-lass.mp3 [sc name=”ads”] Kirjeldus: Aine: tulevikutöö ja ettevõtlikkus.

Read More

Üldpädevused. Raul Eamets.

Üldpädevused. Raul Eamets. Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/896587819-aet-kiisla-uldpadevused-raul-eamets.mp3 [sc name=”ads”] Kirjeldus: Aine: tulevikutöö ja ettevõtlikkus.

Read More

Tulevikuoskuste arendamine lastes. Kristi Goldberg.

Tulevikuoskuste arendamine lastes. Kristi Goldberg. Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/896586130-aet-kiisla-tulevikuoskuste-arendamine-lastes-kristi-goldberg.mp3 [sc name=”ads”] Kirjeldus: Aine: tulevikutöö ja ettevõtlikkus.

Read More

Virtuaalne koostöö. Ivan Sergejev.

Virtuaalne koostöö. Ivan Sergejev. Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/896584978-aet-kiisla-virtuaalne-koostoo-ivan-sergejev.mp3 [sc name=”ads”] Kirjeldus: Aine: tulevikutöö ja ettevõtlikkus.

Read More

Maaelu. Maire Forsel.

Maaelu. Maire Forsel. Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/896582389-aet-kiisla-maaelu-maire-forsel.mp3 [sc name=”ads”] Kirjeldus: Aine: tulevikutöö ja ettevõtlikkus.

Read More