Ettevõtlikkus

Õpilasidufirmade projekt DigiYouth, Ardo Rohtla

#92 Õpilasidufirmade projekt DigiYouth, Ardo Rohtla by Õpime koos Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/1014712360-opimekoos-digiyouth.mp3 Kirjeldus: Ettevõtlikkus on meile väga südamelähedane teema, sest just tänu ettevõtlikkusele sündiski Eesti esimene haridusteemaline taskuhääling “Õpime koos”. Meie tänane saade on valminud koostöös Tartu Ülikooli haridusuuenduskeskusega ning saatekülaliseks on keskuse projektijuht Ardo Rohtla, kes on rahvusvahelise õpilasidufirmade projekti DigiYouth juht ja Läti-Eesti ühisprojekti…

Read More

#16 finantstarkus ja ettevõtlikkus: “Läbi enesearengu edukuse suunas”

#16 finantstarkus ja ettevõtlikkus: “Läbi enesearengu edukuse suunas” Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/992845561-teeviit-teeviit-podcast-ettevotlikud-noored-mp3.mp3 Kirjeldus: Saates on külas Noorte Arengufestivali peakorraldaja Asso Soosalu ning noor muusik ja produtsent Karl Killing. Saates arutletakse kuidas oma hobide ja tegemistega on võimalik raha teenida ning mis on edukuse võti. Külalistega vestleb Kristina Laurits. Saates räägime: Mis on edukuse võti? Millised võimalused on…

Read More

Evelyn Mikomägi: Ettevõtlikkus on maailmakodanikuks olemise alus.

Evelyn Mikomägi: Ettevõtlikkus on maailmakodanikuks olemise alus. by Eesti Naine: Kristiina Heinmets Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/966085168-kristiinaheinmets-evelyn-mikomagi-ettevotlikkus-on-maailmakodanikuks-olemise-alus.mp3 Kirjeldus: Evelyn Mikomägi on maailmakodanik, kelle ettevõtlikkus oma elukorralduses võimaldas tal teha ringi peale Austraaliale juba 16 aastaselt ning lennutas Miss Universumi iludusvõistlustel finalistiks. Julgus hüpata pea ees vette uutesse situatsioonidesse on saatnud teda varjasest lapsepõlvest ning taaskord on tema elus…

Read More

Paindlik töö. Kristjan Vanaselja.

Paindlik töö. Kristjan Vanaselja. Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/901555207-aet-kiisla-paindlik-too-kristjan-vanaselja.mp3 Kirjeldus: Aine: tulevikutöö ja ettevõtlikkus

Read More

Inimesed ja robotid. Emanuele Bardone.

Inimesed ja robotid. Emanuele Bardone. Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/896591455-aet-kiisla-inimesed-ja-robotid-emanuele-bardone.mp3 Kirjeldus: Aine: tulevikutöö ja ettevõtlikkus.

Read More

Intrapersonaalsed oskused. Kaur Lass.

Intrapersonaalsed oskused. Kaur Lass. Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/896590456-aet-kiisla-intrapersonaalsed-oskused-kaur-lass.mp3 Kirjeldus: Aine: tulevikutöö ja ettevõtlikkus.

Read More

Üldpädevused. Raul Eamets.

Üldpädevused. Raul Eamets. Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/896587819-aet-kiisla-uldpadevused-raul-eamets.mp3 Kirjeldus: Aine: tulevikutöö ja ettevõtlikkus.

Read More

Tulevikuoskuste arendamine lastes. Kristi Goldberg.

Tulevikuoskuste arendamine lastes. Kristi Goldberg. Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/896586130-aet-kiisla-tulevikuoskuste-arendamine-lastes-kristi-goldberg.mp3 Kirjeldus: Aine: tulevikutöö ja ettevõtlikkus.

Read More

Virtuaalne koostöö. Ivan Sergejev.

Virtuaalne koostöö. Ivan Sergejev. Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/896584978-aet-kiisla-virtuaalne-koostoo-ivan-sergejev.mp3 Kirjeldus: Aine: tulevikutöö ja ettevõtlikkus.

Read More

Maaelu. Maire Forsel.

Maaelu. Maire Forsel. Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/896582389-aet-kiisla-maaelu-maire-forsel.mp3 Kirjeldus: Aine: tulevikutöö ja ettevõtlikkus.

Read More