Klassikaline muusika oma mitmekesisuses – mida toob tulevik?

Klassikaline muusika oma mitmekesisuses – mida toob tulevik?

Kuula:

Kirjeldus:
Klassikalise muusika sündmusi ja festivale korraldatakse palju, oluline on aga tegeleda nii olemasoleva kui ka uue publikuga. On selleks eriprojektid, koostööd, koolikülastused või hoopis turunduslik lähenemine – siin on klassikalisel muusikal häid näpunäiteid teistele, aga ka põnevaid õppimiskohti endalgi. Taskuhäälingu külalisteks on Eesti Kontserdi peaprodutsent Maarit Kangron ja Pärnu Linnaorkestri produtsent Andres Tölp. Saadet juhib EMTA vilistlane Merli Antsmaa.

Lühike õpetus, kuidas suvefestivalidel ja -pidudel naistele külge lüüa

lühike õpetus, kuidas suvefestivalidel ja -pidudel naistele külge lüüa

Kuula:

Kirjeldus:
Dagmar Lamp, Kristina Herodes ja Heidi Ruul on täielikult suvemeeleoludes ning räägivad, milliste pidudega suvi avatuks on kuulutatud.

Kristinka ja Heidi käisid Hard Rock Laagris ja kogenematu blond Kristinka sai karvaste mõmmide keskel täiesti unustamatu elamuse. Daki käis samal ajal aga Rootsi kruiisil, kus keegi talle külge ei löönud (vähemalt nii ta arvab, aga keegi teine seda ei usu).

Suvepidude temaatikat silmas pidades anname ka konkreetselt meestele nõu: kuidas on kõige turvalisem ja mõnusam naisele festivalil või suvepeol läheneda? Milliseid külgelöömistaktikaid kasutada?

Kuula saadet, et teada saada!