Mõtteid tagasiside teemadel inspireerituna coachingust

Mõtteid tagasiside teemadel inspireerituna coachingust by 🎙️”Juhtimiskvaliteet on konkurentsieelis”

Kuula:

Kirjeldus:
Käesolev episood on jätk minu mõtiskluste seeriast coachingu teemadel. Seekord jagan teiega mõtteid tagasiside andmise ja vastuvõtmise teemadel inspireerituna minu coachingu praktikast. Teema on muidugi ilmatuma suur ja lai, kuid toon välja viis olulist nüanssi, et olla paremini häälestunud tagasiside andmisele ja/või vastuvõtmisele.

“Üks point, mida ma tahaksin ekstra rõhutada, on see, et tagasiside andmise juures on kõige kõige olulisem kavatsus – miks ma seda tagasisidet teisele anda soovin? See on teema, millele liiga palju teadlikult ei mõelda, kuid mängib väga suurt rolli, kuidas tagasiside edastatakse ja kuidas ta ka vastu võetakse. Minu soovitus on kavatsuste teema enda jaoks hästi selgeks mõelda ja siis ka tagasiside andmisele eelnevalt lauale panna ja eraldi välja öelda. Kui me hoolime teisest osapoolest ja meie siiras soov on teisele tagasiside näol head teha, teda toetada ja aidata edasi oma arengus, siis peaks selle ka otse välja ütlema. Kui usaldustase on hea, siis peaks see lööma õhu klaariks ja tõstma teise poole vastuvõtlikkust. Teine point, mille ma tooksin eraldi tagasiside teema juures välja, puudutab seda, et inimesed põhjendavad tagasiside andmata jätmist endale sellega, et nad ei taha teisele inimesele haiget teha või teist inimest ebamugavasse olukorda panna; ja justkui nad vaikimisega teeksid teisele hoopis head. Kuid kui nüüd kaevuda natuke sügavamale, siis ilmneb, et tagasiside andmata jätmise tegelik põhjus peitub ilmselt hoopis selles, et tagasiside andja ei soovi ise ennast ebamugavasse olukorda panna. Ta ei muretse mitte niivõrd teise osapoole pärast, vaid pigem iseenda heaolu pärast. Ja seetõttu võiks lausa öelda, et see on egoistlik ja enesekeskne käitumine. Kui tagasiside andmise motiiv ja kavatsus on heatahtlikud ning suunatud teise osapoole toetamiseks-arendamiseks, isegi kui teema on sensitiivne ja puudutab teise poole enesehinnangut, siis ei tohiks ju olla mingit põhjust seda jätta välja ütlemata. Kui kavatsus on hästi selge, siiras, ehe ja heatahtlik, siis, olenemata tagasiside sisu olemusest, ei tohiks tekkida küsimust, kas seda edastada või mitte. Pigem meeldib mulle hoopis mõelda nii, et kui jäetakse tagasiside edastamata, siis sellega võetakse ka teiselt osapoolelt võimalus saada paremaks inimeseks, tiimikaaslaseks, elukaaslaseks.” – Veiko Valkiainen

Kuulake ikka …

Eesti naine on lõputu potentsiaaliga, kuid mõnikord ta ei usu endasse piisavalt

KUULA | Eesti naine on lõputu potentsiaaliga, kuid mõnikord ta ei usu endasse piisavalt

Kuula:

Kirjeldus:
Õige pea ilmub Signe Ventseli ja Kristi Jõeoru sulest uus inspiratsiooniraamat “Julgus luua muutust”. Autorid soovivad teosega tublidesse Eesti naistesse veelgi enam inspiratsiooni, mõttejulgust ja teotahet süstida – olgu see muutus tervise, ettevõtluse, finantside, pere, sotsiaalse elu, enese tähtsustamise või hobide valdkonnas.

Alar Tamming. Šamaanide võlujook ayahuasca ja muud psühhedeelsed arutelud

#16 Alar Tamming. Šamaanide võlujook ayahuasca ja muud psühhedeelsed arutelud

Kuula:

Kirjeldus:
„Eesti esos” käis külas valuutavahetusettevõtte Tavid suuromanik Alar Tamming, kes rääkis oma kogemusest ayahuascaga. Ayahuasca on Lõuna-Ameerika šamaanide poolt kokku keedetud taimetõmmis, mida juues võib kogeda inimest raputavaid kogemusi. Võiks isegi öelda, et müstilisi kogemusi.

Enne Brasiiliasse minekut suhtus Alar igasugustesse ainetesse nagu iga teinegi – kõik on narkootikumid, kõik on halvad. Toona õppis mees psühholoogiat ja läks ayahuasca-rituaalile puhtalt teaduslikust huvist. Pärast kogemust sai ta aga aru, et tegemist pole tavamõistes narkootikumiga ning kindlasti ei saa selliseid asju tarvitada lihtsalt lõbu pärast. Psühhedeelsetesse ainetesse tuleb suhtuda austusega, need õpetavad meid. On õpetanud juba tuhandeid aastaid.

Universum mängib minuga mänge!

#29 DALÍ PODCAST: Dalí Karat “Universum mängib minuga mänge!” by dali podcast

Kuula:

Kirjeldus:

published on 2020-11-15T21:39:41Z

🎧 DALÍ PODCAST #29: Dalí Karat “Universum mängib minuga mänge!”
.
“Kui ma olen kontaktis oma kõrgema minaga, siis hakkan märkama, kui sujuv ja voolav ja äge elu on! Kuidas ma olen kogu aeg hoitud ning mismoodi universum minuga lõbusaid mänge hakkab mängima,” ütleb Dalí Karat, Dalí podcasti saatejuht.
.
Seekordse saate salvestasin GoSpa hotellis Saaremaal, kus ma käisin väikesel inspiratsioonipuhkusel. Mul oli nii mitmeid lõbusaid ja toredaid seikasid seal ning ekspromt otsustasin Sinuga oma head emotsiooni, kogemusi ja tunnet jagada 🙂
.
Saatest saad teada:
🧡 Milliseid toredaid mänge mu kõrgem mina minuga mängib?
💛 Mismoodi usaldada elu ja olla voolus?
💚 Kuidas aru saada, mida mu kõrgem mina mulle ütleb?
.
Kuula, vaata, jaga, kommenteeri! 🙂
.
Podcasti leiad 👇🏻
🎥 Youtube – http://tiny.cc/Dali29saade
🎙 Soundcloud – http://tiny.cc/Dali29soundcloudis
📟 Spotify – http://tiny.cc/Dali29spotifys
.
TOETA DALI PODCASTI TEGEMIST!
Olen liikunud enda sees uuele tasemele ning avanud end veelgi enam küllusele. Podcast on Sulle tasuta, aga kui soovid sellesse rahaliselt panustada, siis nüüd on Sul see võimalus läbi Fienta: https://fienta.com/et/toetadalipodcasti
.
Saade on salvestatud GoSpa hotellis Saaremaal. Aitäh! 🙂
.
Ilusat kuulamist ja tea, et Sa oled alati õiges kohas! ❤️
Dalí
.
.
#podcasts #dalipodcast #podcast #taskuhääling #täieliknauding #naudinmidateen #armastus #olenõnnelik #happiness #teenimisekunst #teenimiseilu #dalikarat #dali #teadlikloomine #manifestations #abundance #awareness

Coach Annela Aun VOL.2 “Teadvusta endale, mida sa täna valid, see määrab ka sinu tulemused”

#162 Coach Annela Aun VOL.2 “Teadvusta endale, mida sa täna valid, see määrab ka sinu tulemused” by Ausad Mehed

Kuula:

Kirjeldus:
Täna on meil stuudios coach Annela Aun, kellel on nõustamis- ja coachinguagentuur ettevõtjatele, juhtidele ja ekspertidele. Annelat inspireerib areng ja kasv, just seetõttu naudib ta panustamist teiste inimeste ja ettevõttete arengusse. Oma töös kasutab ta palju NLP-d ehk neurolingvlistilist programmeerimist (NLP). NLP on kogum väärt teadmisi, protsesse ja tehnikaid oma mõistuse juhtimiseks.

Ta on lõpetanud Mainori Kõrgkooli Ärijuhtimises, saanud mitmeid täiendõppeid NLP teemadel. Tema teekonda coachina tegutsemisel toetab 9 aastane panganduses töötamise kogemus, 6 aastat iseendale tööandjaks olemist ja kolm ja pool aastat klientide coahcimist ning nende tulemuste saavutamisele kaasa aitamist.

Annela ütleb, et ”Sinu elu on mõistuse juhtimise tulemus, sest elus toimib „kahe seadus“ – esimest korda luuakse kõik kahe kõrva vahel ja alles seejärel reaalsuses.” Annela usub, et edu saavutamiseks on vajalik kooskõlla viia oma mõtted, tunded ja tegevused. Kui jätta üks neist tähelepanuta, siis teekond soovitud tulemuseni on aeglasem ja keerulisem.

Saates väärtuste teemal sai palju räägitud, oma väärtused saad välja selgitada siin:
https://bit.ly/2InbUo1

Saates sai mainitud erinevaid koolitusi, mille leiad siit:

Academy

Lisaks kui sind huvitab Annela poolt tehtud juhitud meeletreeningud, siis leiad need siit. Kasutades sooduskoodi “ausadmehed” saad -10%
https://academy.byb.life/saavuta-eesmargid-juhendatud-meeletreening/
https://academy.byb.life/seisundi-juhtimine-juhendatud-meeletreening/

NB! Kui tunned, et soovid “Ausad mehed” podcasti tegemisi toetada, siis saad seda teha järgnevale konto kaudu. Iga summa aitab, aitäh! Konto, millele toetust saata:

IBAN: GB68REVO00997013422585
BIC: REVOGB21
SAAJA: Chris Kala
SELGITUS: Oma facebooki nimi

Ausad Mehed:
www.chriskala.com
www.ausadmehed.ee

Facebook:
www.facebook.com/podcastausadmehed/
www.facebook.com/chriskkala
www.facebook.com/elise.lompp

Jälgi ka Annelat:

Academy


https://www.facebook.com/beyondyourbusiness
https://www.facebook.com/annela.aun

Genre
Business

License: cc-by-nc-sa

Kes on uus kaassaatejuht Lauret ja mida ta siin teeb?

#15 Ausad Naised – Kes on uus kaassaatejuht Lauret ja mida ta siin teeb? by Ausad Naised

Kuula:

Kirjeldus:
Saa tuttavaks Laureti ja Elisega, särtsakad entusiastid, kes juhivad Ausad Naised podcasti. Astusime välja ja Ausad Mehed podcasti inspiratsioonil jagame kuulajatele ausat, autentset ja ehedat olemist, mis inspireeriks ka teisi hingelisi olema oma elus teadlikum, tundma elu täisväärtuslikku naudingut ja liikuma enesearengu radadel.
Selleks, et meiega koos saaks nii nutta, kui naerda, oleme alati samm mugavustsoonist väljas seda koos täieliku läbipaistvusega.

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST:
ausadnaised@gmail.com
Facebook: https://www.facebook.com/ausadnaisedpodcast/
Instagram: https://www.instagram.com/ausad.naised/

Music used in podcast intro and outro belongs to:
www.facebook.com/rhumonemusic
@rhumoneprod
www.instagram.com/rhumonemusic/

Podcasti toetab Progear, kelle nutitelefonide jaoks mõeldud salvestustehnikat me kasutame:
2x Rode LAVALIERGO – bit.ly/3fXshUb
1x Rode SC6-L Mobile Interview Kit – bit.ly/2Zgiqmm

Johannes Lilover – raamatutest, sigadest ja elu mängust.

#63 Johannes Lilover – raamatutest, sigadest ja elu mängust.

Kuula:

Kirjeldus:
Meie tänase saate külaliseks on noormees, kelle ratsionaalne mõtlemine, uudishimu ja positiivne ellusuhtumine on tõeliseks inspiratsiooniks. Meid on ees ootamas vestlus õpilase, treeneri ja sisulooja Johannes Liloveriga. Tänases saates räägime me temaga kriitilisest mõtlemisest, armastusest ja haridussüsteemist.

Uued Võimalused – turundus-mentor Mari Arnover Ep#3

Uued Võimalused – turundus-mentor Mari Arnover Ep#3

Kuula:

Kirjeldus:
Saatekülaliseks on Mari Arnover kes on turundus-mentor ja kliendiuuringute juht. Ole alati tänulik ja positiivne, aita teisi ja loo väärtust. Tema lemmikküsimus on Miks ja ta aitab leida ettevõtetel eristuvust, saada paremini aru nende klientidest. Meie vestluses vaatame kas ja kust on tulnud tema inspiratsioon, kuidas on olnud olla nais-ettevõtja ja millest see üldse alguse sai ning kas ja kuidas on turundusmaailmas toimetada ja mis rolli mängib selles kõiges heaolukonto?
 
Podcasti Sisukord:
03:00 Muutuste ajastu kodukontoris.
03:44 Crystal Ra ja Mari kohtumise lugu.
5:36 Inside Out fotoprojekti tutvustus – kuidas ennast ise näed ja kuidas teised sind näevad.
13:40 Eestis sündinud enne teist iseseisvumist ja ajakirjanikest vanemate lapsena väga avatud maailmale.
15:34 Mari isa mõju.
17:04 Kogemuste olulisus elus.
17:35 Mari koostöö projekt isaga.
19:13 Eal ei tea kuhu üks idee võib kanda.
19:30 Nipid naisettevõtjatele.
20:20 Uuele avatud olemise tähtsus.
21:00 Elu viib su projektideni.
21:28 Hakka usaldama elu ja õiged projektid ja inimesed jõuavad sinuni.
22:22 Dialoog võõraga võib viia ei tea kuhu.
22:40 Rääkida ideedest ja julgeda riskida.
23:30 Otsida koostöövõimalusi.
23:38 Tõlgin klientide muresid, vajadusi.
23:57 Oluline on välja selgitada klientide vajadused ja soovid.
24:46 Muster et klienditeeninduses ei olda ausad.
25:43 Aususe tähendus.
26:00 Sageli ei julge ütelda et oleme eksinud.
27:00 Puhastumine toimub. Vajadus olla ausam ja paindlikum klientidega.
28:00 Kas ausus on jätkusuutlikkuse päästerõngas?
28:00 Tarbimisühiskond on tekitanud kesta ümber.
29:00 Ettevõtjad kui loojad.
31:50 Kui bränding on muutunud – et on vaja uutmoodi pakendit luua.
32:40 Võimendan seda mis on ettevõtte sees unikaalne.
34:00 Maslowi vajaduste püramiid. Keerulistel aegadel on vaja ellujäämisele mõtelda. Harjumuste muuutused.
36:40 Muutuvatest harjumustest saavad uued trendid.
37 Eneserealiseerimise maagia.
39 Ettevõtja peaks mitte kritiseeerima vaid lahendusi pakkuma.
40 Oluline on ka ennast hästi tunda – tee isiksusetüüpide test.
43 Eesti kui online riigi hakkamasaamine kriisi ajal.
43 Eesti üliarenenud e-systeemi teenuste süsteem.
45 Heaolu konto uued võimalused?
46 Inimene on lihtne olevus. Heaolukonto võti.
48 Miks on oluline vaja treenida rohkem ma mõistan ja vajan teemasid?
52 Kui inimesed on kaugenenud mõista iseennast, lähedasi ja kliente. Mari on tõlkija töö kõikide vahel mis inspireerib.
54 Brené Browni haavatavuse TED kõne inspiratsioon. Meie probleem – me ei julge olla haavatavad.
58 Eksime inimestena ja võime haavatavust näidata ja sellega võidab rohkem.
59 Miis on kõige olulisem küsimus mida võiks küsida praegusel hetkel?
59 Mida ma inimesena vajan, ettevõtjana, abikaasana, koostööpartnerina? Heaolu kontod on liiga tühjaks saanud.
60:00 Einsteni küsimus – kas universum on sõbralik koht või mitte?
61 Kas sa kritiseerid või leiad lahendusi?
61 Rilke – küsimuste armastamine
61 Võta ühendust kliendiuuringud.ee. Aitan ettevõtetel fookuse tagasi saada. Mille poolest nad eristuvad. Mille poolest kliendid peaksid valima. Mis on väärtuspakkumine. Mis on nende unikaalsus. Kaasan kliente, koostööpartnerieid toon tagasi lootuse paremale homsele.
Peegeldan nende koostööpartnerite ja klientide peegeldust. Võimendan nende unikaalsust.
62 Hirmul ei tasu võimu lasta võtta. Iga muutuste ajastu toob uusi võimalusi. Teistele ja enda soovide tuvastamine. Siis muutub elu lihtsamaks.
 
Lisainfo Mari kohta: 
Koduleht: www.kliendiuuringud.ee
 
Personaalsuse test millest oli Podcastis juttu: https://www.16personalities.com/ee
Vestluses märgitud inspireeriv TED kõne Brené Browniga:

Fotoprojekt Inside Out:

This is the e-gallery for the project InsideOut. Insipired by the personalities around me – how we see us ourselves and…

Posted by Mari Arnover on Pühapäev, 27. november 2016

Mari raamatu soovitused ja Brené Brown haavatavus:

Raamatute soovitused


Mari Arnoveri kingitus Aarete Seiklused Podcasti kuulajatele “Brändi arendamise tööriist” – https://infinite-activation.mykajabi.com/mari-podcast-promo 
**
Lisainfo:
Podcasti võõrustaja: Crystal Ra Laksmi-Ditton (San Diego) California
Holistiline Coach, Ettevõtja, Filmitegija, Kirjanik, Külluse Antrpoloog, Wantra terapeut, Seiklusretriitide juht, Maailmarändur
Email: aareteseiklused@gmail.com
FB: #aaretekatalysaator
#aareteseiklusedpodcast
Instagram #crystalheavenactivation
You Tube: #aareteseiklusedpodcast
https://aareteseiklused.podbean.com/
Web: www.crystalralaksmi.com/eesti
 
Saatejuht Crystal Ra usub et igaüks on üks suur aare ja et meie sees on veel peidus palju sisemisi aardeid. Crystal Ra ülesandeks on jagada maailmaga nende inimeste lugusid kes on juba ülesse leidnud kas mõned või paljud oma aaretest ja saavad oma looga inspireerida ja motiveerida ka teisi elama täisväärtuslikumat elu julgedes valida tõeline “oma südame tee” mis paneb nii südame kui ka mõistuse mitte ainult laulma vaid ka koostööd tegema ja maailma muutma. Mis juhtub siis kui me paneme oma aarded nii iseenda kui ka teiste jaoks tööle? Mis saab meist ja maailmast meie ümber?
Saate läbivateks teemadeks on sisekaemus, Holistiline Küllus, Siseaarete laekad nii nagu ka jagada nippe ning tööriistu kuidas luua oma elust tõeliselt põnev seiklus iseenda tingimustel siin ja praegu ja läbi selle muuta maailma?
Kui see saade inspireeris ja motiveeris sind ole hea, vajuta LIKE siin selle saate all, jaga ning kommenteeri ja kui soovid jäta ka oma tagasiside ning hakka ka meie jälgijaks siinsel kanalil ja kõikidel meie sotsiaalmeedia kanalitel. Igasugune abi, toetus on teretulnud. Suur aitäh juba ette!

Coach, speaker ja treener Vallo Arumäe finantsvabaduse saavutamisest ja rikaste mõtteviisist

#139 Coach, speaker ja treener Vallo Arumäe finantsvabaduse saavutamisest ja rikaste mõtteviisist by Ausad Mehed

Kuula:

Kirjeldus:
Saates on külas Vallo Arumäe, kes on ettevõtja, mentor ja treener, kelle missiooniks on inspireerida läbi isikliku eeskuju inimesi, kes soovivad olla vabad ja juhtida ise oma elu, jagades nendega reaalse elu kogemusi ja aidates neil leida üles vastused enda seest. Alustas ta oma äritegevust umbes 20 aastat tagasi, olles ise 25-aastane. Kokku on ta juhtinud 12 ettevõtet. Täna on ta nelja aktiivse majandustegevusega ettevõtte juhatuses.

Ta on tänaseks loonud ettevõtmise nimega Starfish Academy, mis oma olemuselt on rahaliselt vabade ettevõtjate ja investorite kogukond, kes on pühendunud teadlikule arengule ja kasvamisele, et elada tähendusrikkamat elu. Kohtutakse järjepidevalt loodud live ja online kasvukeskkonnas, et jagada üksteisega reaalse elu kogemusi, teha koos tehinguid ja seeläbi kiirendada õppimisteekonda. Vallo eesmärgiks on aidata saavutada rahaline vabadus läbi äri ja investeerimise elades samaaegselt harmoonilist elu. Starfish Academy pakub selliseid teenuseid nagu webinarid, workshopid, nelja nädalane Rahalise intelligentsuse sissejuhatav kursus, kahe päevased Rahalise intelligentsuse intensiivkursused, meeskonnatreeningu workshopid, LIVE2LEAD juhtimiskonverents, mastermind grupid, coaching ja mentorlus.

Ühtlasi on Ausad mehed podcast Starfish Academy koostööpartner, ehk meie peagi valmivalt koduleheküljelt on võimalus soovi korral kõikide nende toodete ja teenuste osaliseks saada.

Tegemist on tasulise saatega, kui soovid kuulata tervet episoodi ja ka kõiki teisi tasulisi külalistega saateid, siis leiad need kõik suletud Facebooki grupist:
www.facebook.com/groups/ausadvestlused/

Ligipääsu saamiseks tuleb sooritada väike tasu järgnevale kontole:

IBAN: GB68REVO00997013422585
BIC: REVOGB21
SAAJA: Chris Kala
SUMMA: 12€ / kuus
SELGITUS: Oma facebooki nimi
NB! Swedbank omanikel soovitan sooritada makse läbi arvuti ja valida eraldi välismakse, muidu võib tekkida probleeme kande sooritamisel.

Head mõtted Vallolt:

Lisaks, kui sa tunned, et saade, mida kuulad pakub sulle väärtust, siis too meieni üks sõber, kes võiks saates oleva informatsiooniga resoneeruda. See aitab meil enda ja külaliste sõnumit edasi viia.

Facebook:
www.facebook.com/podcastausadmehed/
www.facebook.com/chriskkala

Instagram:
www.instagram.com/chriskkala

Jälgi Vallo tegemisi:
https://www.facebook.com/vallo.arumae
https://www.facebook.com/starfish.academy.eesti/

Koolitus, mida on võimalik täna Ausad mehed podcasti kaudu endale soetada leiad soovi korral siit:
https://online.starfish.academy/rikaste-motteviisi-vabastav-tode2/7435k

Carmen Pritson: Kuidas sa saad teadlikult luua raha, kui sa tegelikult taga kuklas kardad?

#12 Carmen Pritson: Kuidas sa saad teadlikult luua raha, kui sa tegelikult taga kuklas kardad?”

Kuula:

Kirjeldus:
Meie tänaseks saatekülaliseks on  teleajakirjanik, saadete “Rääkimata lugu”, “C-komando”, “Sa ei ole üksi” jt juhina tuntust kogunud Carmen Pritson , kes sammub täna spirituaalsel rajal. Ta omab rahvusvahelist strateegilise sekkumise Life Coach sertifikaati , mille omandas Tony Robbinsi käe all. Tänaseks on Carmen välja andnud ka raamatu ” Manifesto” ja 44 elumuutvat Manifesto inspiratsioonikaarti.

Selles saates räägime Carmeniga tema vaimsest ärkamisest, rahast ja selle manifesteerimisest, kahtlustest ning hirmudest ja mõtiskleme ka elueesmägi ümber.

Head kuulamist! 🙏🏻