Jaak Johanson

Jaak Johanson – Ööülikooli unenägu Esna mõisas

Ööülikool. Jaak Johanson – Ööülikooli unenägu Esna mõisas Kuula: https://heli.err.ee/helid/71_ID115_378889.mp3 Kirjeldus: 2019. aasta saatega meenutame Jaak Johansoni

Read More

Ööülikooli unenägu “Tuksam ja sõbrad”

Ööülikool. Ööülikooli unenägu “Tuksam ja sõbrad” Kuula: https://heli.err.ee/helid/71_ID115_375752.mp3 Kirjeldus: Laulud ja hää pillimäng aitavad avada maailmu, mis argises sebimises jäävad varjatuks. Tuleb, mis tuleb… Muusik Jaak Tuksam ja muusik Jaak Johanson vestlevad elust.

Read More

Ööülikooli unenägu Sõmerpalu mõisas

Ööülikool. Ööülikooli unenägu Sõmerpalu mõisas Kuula: https://heli.err.ee/helid/71_ID115_365528.mp3 Kirjeldus: Ööülikooli unenägu Sõmerpalu mõisas: Maria Peterson, Eva Eensaar, Marion Selgall, Jaak Johanson, Jan Rahman jt. (2005).

Read More

Peeter Volkonski, Taivo Niitvägi ja Jaak Johanson “Vaimust ja muusikast”

Ööülikool. Peeter Volkonski, Taivo Niitvägi ja Jaak Johanson “Vaimust ja muusikast” Kuula: https://heli.err.ee/helid/71_ID115_361025.mp3 Kirjeldus: Ööülikool. Peeter Volkonski, Taivo Niitvägi ja Jaak Johanson “Vaimust ja muusikast”

Read More

Jaak Johanson

Ööülikool. Jaak Johanson Kuula: https://heli.err.ee/helid/71_ID115_355008.mp3 Kirjeldus: Jaak Johanson laulab oma uusi laule ja räägib sellest, kuidas on need lood sattunud ajapildi sisse.

Read More

Ott Sandrak, Jaak Johanson, Riina Roose, Mikk Sarv “Väravamäng”

Ööülikool. Ott Sandrak, Jaak Johanson, Riina Roose, Mikk Sarv “Väravamäng” Kuula: https://heli.err.ee/helid/71_ID115_344501.mp3 Kirjeldus: Väravamäng on üks imeline ettevõtmine kus ühe ööga liigutakse laulu ja jutuga läbi linna, käiakse mööda väravaid, vaadatakse meie ilma sisse ja väljaspoole, kõike seda, mis jääb värava taha, siin Linnuteel.

Read More

Jaak Johanson, Urmas Kalla ja Celia Roose, “Karge võnge”

Seekord olid mu saatekülalisteks Jaak Johanson, Urmas Kalla ja Celia Roose ning me rääkisime kitsamalt regilaulust, laiemalt aga muusikast ja sõnast kui elu kahest ehitusplokist. Kahjuks tuli tol reedel Tartu stuudios üks teine asi peale, sest juttu oleks meil sedapuhku jätkunud kindlasti kauemaks kui poolteiseks tunniks.

Read More