Kaidi Pajumaa

NÕOCASt #108 Maal elamise päev

NÕOCASt #108 Maal elamise päev Kuula: https://mcdn.podbean.com/mf/web/bqawsp/maalelamisepaev.mp3 Kirjeldus: 6.3KDownloads108Episodes Share RSSNÕOCASt on jutusaade, kus tutvustame Nõo valla aktiivseid ja ägedaid inimesi. Samuti toome teieni iganädalased valla uudised ja muidugi kultuurisündmused! Saade on eetris iga nädala reedel. Saadet juhivad Mikk Sügis ja Karl Bussov.

Read More

NÕOCASt #107 Huvitegevuse laat | NÕOCASt

NÕOCASt #107 Huvitegevuse laat | NÕOCASt Kuula: https://mcdn.podbean.com/mf/web/pr5u76/huvitegevuselaat.mp3 Kirjeldus: 6.3KDownloads107Episodes Share RSSNÕOCASt on jutusaade, kus tutvustame Nõo valla aktiivseid ja ägedaid inimesi. Samuti toome teieni iganädalased valla uudised ja muidugi kultuurisündmused! Saade on eetris iga nädala reedel. Saadet juhivad Mikk Sügis ja Karl Bussov.

Read More

NÕOCASt #106 Lehto-Tarmo Nuut | NÕOCASt

NÕOCASt #106 Lehto-Tarmo Nuut | NÕOCASt Kuula: https://mcdn.podbean.com/mf/web/55utac/valmislehtotarmo.mp3 Kirjeldus: 6.3KDownloads106Episodes Share RSSNÕOCASt on jutusaade, kus tutvustame Nõo valla aktiivseid ja ägedaid inimesi. Samuti toome teieni iganädalased valla uudised ja muidugi kultuurisündmused! Saade on eetris iga nädala reedel. Saadet juhivad Mikk Sügis ja Karl Bussov.

Read More

NÕOCASt #105 Suve lõpp | NÕOCASt

NÕOCASt #105 Suve lõpp | NÕOCASt Kuula: https://mcdn.podbean.com/mf/web/ckpjne/augustalgus.mp3 Kirjeldus: 6.2KDownloads105Episodes Share RSSNÕOCASt on jutusaade, kus tutvustame Nõo valla aktiivseid ja ägedaid inimesi. Samuti toome teieni iganädalased valla uudised ja muidugi kultuurisündmused! Saade on eetris iga nädala reedel. Saadet juhivad Mikk Sügis ja Karl Bussov.

Read More

NÕOCASt #104 Vaiko Püttsepp | NÕOCASt

NÕOCASt #104 Vaiko Püttsepp | NÕOCASt Kuula: https://mcdn.podbean.com/mf/web/xmr25m/104vaikoputtsepp.mp3 Kirjeldus: 6.1KDownloads104Episodes Share RSSNÕOCASt on jutusaade, kus tutvustame Nõo valla aktiivseid ja ägedaid inimesi. Samuti toome teieni iganädalased valla uudised ja muidugi kultuurisündmused! Saade on eetris iga nädala reedel. Saadet juhivad Mikk Sügis ja Karl Bussov.

Read More

NÕOCASt #103 Jaanipäev | NÕOCASt

NÕOCASt #103 Jaanipäev | NÕOCASt Kuula: https://mcdn.podbean.com/mf/web/pyf3fw/103jaanipaev.mp3 Kirjeldus: 6.1KDownloads103Episodes Share RSSNÕOCASt on jutusaade, kus tutvustame Nõo valla aktiivseid ja ägedaid inimesi. Samuti toome teieni iganädalased valla uudised ja muidugi kultuurisündmused! Saade on eetris iga nädala reedel. Saadet juhivad Mikk Sügis ja Karl Bussov.

Read More

NÕOCASt #102 Piret Pruus ja Anneli Saaroja

NÕOCASt #102 Piret Pruus ja Anneli Saaroja Kuula: https://mcdn.podbean.com/mf/web/uez5g5/tahetar_102b0d8t.mp3 Kirjeldus: 5.9KDownloads102Episodes Share RSSNÕOCASt on jutusaade, kus tutvustame Nõo valla aktiivseid ja ägedaid inimesi. Samuti toome teieni iganädalased valla uudised ja muidugi kultuurisündmused! Saade on eetris iga nädala reedel. Saadet juhivad Mikk Sügis ja Karl Bussov.

Read More

NÕOCASt #101 Aleksandr Popov | NÕOCASt

NÕOCASt #101 Aleksandr Popov | NÕOCASt Kuula: https://mcdn.podbean.com/mf/web/qtr28v/101_aleksandr9tzj8.mp3 Kirjeldus: 5.7KDownloads101Episodes Share RSSNÕOCASt on jutusaade, kus tutvustame Nõo valla aktiivseid ja ägedaid inimesi. Samuti toome teieni iganädalased valla uudised ja muidugi kultuurisündmused! Saade on eetris iga nädala reedel. Saadet juhivad Mikk Sügis ja Karl Bussov.

Read More

NÕOCASt #100 Edda-Merike Pelt | NÕOCASt

NÕOCASt #100 Edda-Merike Pelt | NÕOCASt Kuula: https://mcdn.podbean.com/mf/web/igxg5e/100eddamerike.mp3 Kirjeldus: 5.7KDownloads100Episodes Share RSSNÕOCASt on jutusaade, kus tutvustame Nõo valla aktiivseid ja ägedaid inimesi. Samuti toome teieni iganädalased valla uudised ja muidugi kultuurisündmused! Saade on eetris iga nädala reedel. Saadet juhivad Mikk Sügis ja Karl Bussov.

Read More

NÕOCASt #99 Siim Lill

NÕOCASt #99 Siim Lill Kuula: https://mcdn.podbean.com/mf/web/ff994j/siimlill.mp3 Kirjeldus: Külas luuletaja, kunstnik, muusik, haritlane ja professionaalne armastaja Siim Lill.

Read More