karl kruuda

Kuldar Sikk WRC etapist Eestis, Viru rallist ja Eesti rallispordi järelkasvust

Kuldar Sikk WRC etapist Eestis, Viru rallist ja Eesti rallispordi järelkasvust Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/853066240-kuueskaik-kuldar-sikk-wrc-etapist-eestis-viru-rallist-ja-eesti-rallispordi-jarelkasvust.mp3 Kirjeldus: Möödunud nädal oli Eesti rallispordis tormiline – neljapäeval kinnitati WRC kalendrisse septembri alguses toimuv Rally Estonia ning laupäeval lükati Eesti meistrisari käima palju publikut kohale meelitanud Viru ralliga. Neist kahest sündmusest ja Eesti rallispordi tulevikust kutsusime stuudiosse rääkima kaardilugeja ja ralliametniku…

Read More

Müts maha Ogier’ ees! Aga kes oli Mehhikos tegelikult kõige kiirem?

Müts maha Ogier’ ees! Aga kes oli Mehhikos tegelikult kõige kiirem? Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/776379445-kuueskaik-muts-maha-ogier-ees-aga-kes-oli-mehhikos-tegelikult-koige-kiirem.mp3 Kirjeldus: Kes olid Mehhiko ralli üllataja, ebaõnnesõdur, suurim areneja ja suurim äparduja? Mida arvata Hyundai taktikamängudest? Kes võitnuks ralli, kui kõik vahejuhtumid ja intsidendid olnuks olemata?

Read More

Kas Tänak sai Adamolt asja eest nahutada? Käivitame kuulajamängu!

Kas Tänak sai Adamolt asja eest nahutada? Käivitame kuulajamängu! Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/775896682-kuueskaik-kas-tanak-sai-adamolt-asja-eest-nahutada-kaivitame-kuulajamangu.mp3 Kirjeldus: Kas Andrea Adamo (pool)varjatud kriitika Ott Tänaku neljanda katse väiksele kokkupõrkele kiviga oli õigustatud või vääriks eestlane raskete oludega toime tulemise eest hoopis kiitust? Käivitame Unibeti kuulajamängu, mille raames loosime välja kolm komplekti Unibeti meeneid.

Read More

Ennustus: Evans jätkab “paugutamist”, Mehhiko tõmbab Rovanperä tuurid maha

Ennustus: Evans jätkab “paugutamist”, Mehhiko tõmbab Rovanperä tuurid maha Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/775375453-kuueskaik-ennustus-evans-jatkab-paugutamist-mehhiko-tombab-rovanpera-tuurid-maha.mp3 Kirjeldus: Mehhiko ralli esimeses podcastis võtame ette kõik stardis olevad WRC sõitjad ja ennustame, kuidas neil sel nädalavahetusel kõrgmäestiku tingimustes võiks minna. Kas Elfyn Evans on ka aasta esimesel kruusarallil kiire? Mida võiks oodata Ott Tänakult?

Read More

Margus Murakas: Evans tõusis Rootsi ralli võiduga tiitlinõudlejate ringi

Margus Murakas: Evans tõusis Rootsi ralli võiduga tiitlinõudlejate ringi Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/761560504-kuueskaik-margus-murakas-evans-tousis-rootsi-ralli-voiduga-tiitlinoudlejate-ringi.mp3 Kirjeldus: Kes oli Rootsi ralli suurim üllataja, ebaõnnestuja, äparduja ja nädala areneja? Milliseid järeldusi saab selle lühikese ralli pealt teha ülejäänud hooajaks?

Read More

Margus Murakas: Hyundaiga sõitmine ongi kivist vee välja pigistamine

Margus Murakas: Hyundaiga sõitmine ongi kivist vee välja pigistamine Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/761137027-kuueskaik-margus-murakas-hyundaiga-soitmine-ongi-kivist-vee-valja-pigistamine.mp3 Kirjeldus: Rootsi ralli teise võistluspäeva võtavad kokku saatejuht Gunnar Leheste ja eksperdi rollis Margus Murakas. Mida mõtles Ott Tänak selle all, et ta teab küll, kuidas sama kiiresti sõita kui ralli liider Elfyn Evans? Kas see Hyundaiga üldse võimalik on? Kes võiks homsel punktikatsel…

Read More

Urmo Aava: Rootsi rallil oleks mõistlik gloobuse peal põhja poole liikuda

Urmo Aava: Rootsi rallil oleks mõistlik gloobuse peal põhja poole liikuda Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/760590286-kuueskaik-urmo-aava-rootsi-rallil-oleks-moistlik-gloobuse-peal-pohja-poole-liikuda.mp3 Kirjeldus: Rootsi ralli esimese võistluspäeva võtsid kokku saatejuht Gunnar Leheste ja endine rallisõitja Urmo Aava. Milliseid järeldusi teha senise nelja kiiruskatse põhjal? Milline tulevik on praegusel kujul Rootsi rallil ning kas talverallidel üldse on WRC-sarjas tulevikku? Lisaks intervjuud Raul Jeetsi ja Ken…

Read More

Betsafe LIVE #1: Rootsi ralli eelvaade

Betsafe LIVE #1: Rootsi ralli eelvaade Kuula: http://feeds.soundcloud.com/stream/759302689-betsafe-betsafe-live-1-rootsi-ralli-eelvaade.mp3 Kirjeldus: Täiesti uus Betsafe Live alustab oma esimese episoodiga. Kutsume külla oma ala spetsialiste ning räägime kogu aasta jooksul erinevatest üritustest nii maailmas kui ka Eesti pinnal. Seekord on stuudios Kalev Kruus, Karl Kruuda, Rauno Paltser, Gustav Kruuda ja loomulikult on teemaks Rootsi ralli. Eksklusiivne intervjuu Ott…

Read More

Kes olid Monte Carlo ralli suurim üllataja, areneja ja äparduja?

Kes olid Monte Carlo ralli suurim üllataja, areneja ja äparduja? Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/749752870-kuueskaik-kes-olid-monte-carlo-ralli-suurim-ullataja-areneja-ja-aparduja.mp3 Kirjeldus: Võtame kokku Thierry Neuville’i võiduga lõppenud Monte Carlo ralli, anname välja nädala üllataja, areneja, ebaõnnesõduri, äparduja ja kõige puhtama sõitja tiitli.

Read More

Kas Neuville riskib tõesti kõige rohkem või hoopleb niisama?

Kas Neuville riskib tõesti kõige rohkem või hoopleb niisama? Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/749329477-kuueskaik-kas-neuville-riskib-toesti-koige-rohkem-voi-hoopleb-niisama.mp3 Kirjeldus: Monte Carlo rallil mahuvad viimase päeva eel kolm esimest meest kuue sekundi sekka. Kes on kõige näljasem? Kes võiks kõige rohkem riske võtta? Milliseid olusid on oodata pühapäevastelt katsetelt? Kuivõrd võiks Tänakut reedene avarii kummitama jääda?

Read More