Aknast sisse piiluvad ufod, aegruumirännak Vigala Sassi juures ja deemonkass

aknast sisse piiluvad ufod, aegruumirännak Vigala Sassi juures ja deemonkass

Kuula:

Kirjeldus:
Täna on «Külmavärinate» kuulajate ees järjekordne saade, mille Dagmar ja Heidi panid kokku neile saadetud kuulajate kirjadest. Kui ka sinul on kõhe lugu jagada, siis saada see aadressil kylmavarinad@gmail.com!
Muuhulgas räägime loo Katariinast, kelle aknast vaatasid sisse ufonaudid; Ronja ja Liisa kirjeldavad oma luupainajaid, mis oli nende elude ühed kõige õudsemad elamused; Kelly jutustab veidrast aegruumirännakust Vigala Sassi juures ning lõpetuseks toome teieni Mihkli loo, kes nõukaajal öö läbi Tallinnas Vene tänaval kummitusega maid jagas.

Luupainajad on eestlasi sajandeid painanud

luupainajad on eestlasi sajandeid painanud

Kuula:

Kirjeldus:
Täna võtavad Dagmar ja Heidi ette luupainajad. Tegemist on esimesega kahest saatest, kus sellest kummalisest ja kohutavast nähtusest räägime.
Heidil endal on luupainajatega väga isiklikud kogemused ning need ta ka saates ära räägib. Lisaks jutustame luupainaja-loo 19. sajandi Viljandimaalt, teise unistavast Almast, kelle luupainaja suisa katusepalkide vahelt sisse pressis ning mõned lood lähemast ajast – kuid selleks peate juba saadet kuulama!
Luupainajate teemal räägime ka järgmises saates ning pärast seda on aeg ette lugeda kuulajate kirjad. Kui ka sul on meiega mõni lugu jagada – näiteks kogemus luupainajaga – siis saada see teele aadressil kylmavarinad@gmail.com.

Mõrvarid, kodukäijad, kummitused ja nõuanded puhuks, kui luupainaja öösel hinge lämmatab

Mõrvarid, kodukäijad, kummitused ja nõuanded puhuks, kui luupainaja öösel hinge lämmatab

Kuula:

Kirjeldus:
Täna on «Naistejuttude» stuudios vaid Heidi Ruul ja Dagmar Lamp, mis tähendab, et nad saavad rääkida kõikidest neist asjadest, mis Kristina Herodest üldse ei huvita: sarjad, tele, krimkad, true crime ja… kummitused.

Juttu tuleb väga paljudest asjadest, mis meie meelt neil päevil lahutavad. Me arutame, mis sarju me armastame, lahkame natuke fenomenaalset «Tiger Kingi», Heidi avaldab, kui väga armastab ta Investigation Discovery kanalit ja Dagmar räägib oma teisest podcastist «Eesti roimad koos Andres Anveltiga» ja sellest, kui hirmutav võib tema jaoks selle saate tegemine olla.

Saate teises pooles võtame teemaks oma kokkupuuted paranormaalse ja teispoolsusega. Dagmar räägib oma kevadel ette võetud kummituseküttimuse projektist (neid videosid saab näha siin, siin ja siin), arutame kummituslike kogemuste, selgeltnägemise ja silmaga nähtamatu maailma üle. Selle käigus juhtub ka lindistamise ajal üks kõhe asi!

Kuula saadet ja kui sa tahad meiega jagada mõnda kõhedat lugu, mis on sinuga juhtunud, siis saada meile kiri dagmar.lamp@postimees.ee või kasuta selleks vormi loo juures Sõbranna.ee lehel.