Maris Järva

Uus kodumaine trenniriiete bränd teeb lõpu ebamugavusele

Uus kodumaine trenniriiete bränd teeb lõpu ebamugavusele Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/1134228004-trennijutud-uus-kodumaine-trenniriiete-brand-teeb-lopu-ebamugavusele.mp3 Kirjeldus: Millisest materjalist trenniriided valida? Mille järgi osta spordirinnahoidja? Mis võiks olla spordiriiete puhul järgmine suur trend ja kas Eesti on selleks valmis?

Read More

Naisel on kõige tähtsam ennast tundma õppida!

Naisel on kõige tähtsam ennast tundma õppida! Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/1116135181-trennijutud-naisel-on-koige-tahtsam-ennast-tundma-oppida.mp3 Kirjeldus: Seekordses saates „Trennijutud” tuleb juttu kehast, täpsemalt naisekehast. Saatejuhil Maris Järval on külas Shalini, kes korraldab online-treeninguid GraceFit.

Read More

Taastusravi pakub vigastuste korral mitmekülgset abi

Taastusravi pakub vigastuste korral mitmekülgset abi Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/1057254934-trennijutud-taastusravi-pakub-vigastuste-korral-mitmekulgset-abi.mp3 Kirjeldus: Podcast’i „Trennijutud“ järjekordses episoodis käis külas Reio Vilipuu Taastusravikliinikust, kellega räägiti taastusraviks vajalikest abivahenditest, uuringutest ning füsioteraapia ja lümfiteraapia teenustest.

Read More

Spordiareenid: Toome spordi kodu kõrvale

Spordiareenid: Toome spordi kodu kõrvale Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/1048553917-trennijutud-spordiareenid-toome-spordi-kodu-korvale.mp3 Kirjeldus: Kui oled mõelnud kunagi oma korvpalli-, tenniseväljaku või spordiplatsi loomisel, saad vastuse paljudele küsimustele, sest „Trennijuttude“ külaliseks on spordiareenide rajaja Mario Luik.

Read More

Maris Järva: Inimene ei ole robot

Maris Järva: Inimene ei ole robot by Eesti Naine: Kristiina Heinmets podcast Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/1016292028-kristiinaheinmets-maris-jarva-inimene-ei-ole-robot.mp3 Kirjeldus: Maris Järva räägib taskuhäälingus emaks olemisest naisena, kelle tööpäev algab kell 5 hommikul. Kuidas jagada ennast pereelu ja sellise töö vahel, mis ei sobitu paljude tavinimeste graafikutesse. “Minu abikaasa ütleb, et ma olen masohist, sest tihti on reede õhtuti toimuvate…

Read More

Personaaltreener avaldab: kõhulihased võid saada ka kõigest kümne minutilise trenniga.

Personaaltreener avaldab: kõhulihased võid saada ka kõigest kümne minutilise trenniga. Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/1015337212-trennijutud-personaaltreener-avaldab-kohulihased-void-saada-ka-koigest-kumne-minutilise-trenniga.mp3 Kirjeldus: “Trennijutud” uues episoodis võetakse luubi alla kodused treeningud, ning jagatakse nippe koduses keskkonnas hea vormi ja enesetundeni jõudmiseks. Täna on stuudiosse kutsutud sharpfit.ee virtuaaltreeneri keskkonna looja ja personaaltreener Hendrik Oviir.

Read More

Sirgest rühist sõltub hea tuju, tervis ja kõrgem enesehinnang

Sirgest rühist sõltub hea tuju, tervis ja kõrgem enesehinnang Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/987923581-trennijutud-sirgest-ruhist-soltub-hea-tuju-tervis-ja-korgem-enesehinnang.mp3 Kirjeldus: Hea äraolemise ja mõnusa elu tagamiseks tuleb panna suurt rõhku neljale suurele “vaalale”: kosutavale unele, igapäevasele füüsilisele pingutusele, tervislikule toitumisele ja vaimse tervise värskusele.

Read More

Heaoluteenuste turuplatsil Stebby saab inimene ise valida, kuhu trenni läheb

#6 Trennijutud: Heaoluteenuste turuplatsil Stebby saab inimene ise valida, kuhu trenni läheb Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/978978532-trennijutud-trennijutud-heaoluteenuste-turuplatsil-stebby-saab-inimene-ise-valida-kuhu-trenni-laheb.mp3 Kirjeldus: Mõned aastad tagasi tuli turule teenus, millest sai piltlikul ühenduslüli spordiklubide ja treenijate vahel, suures osas ka ettevõtete vahel, kes soovisid pakkuda oma töötajatele võimalust valida ise spordivõimalus. Tänaseks on Sport ID vahetanud oma nime Stebby vastu ja portaali looja…

Read More

#6 Mis vahe on tipp- ja harrastusspordil ning kuidas õigesti taastuda?

#6 Mis vahe on tipp- ja harrastusspordil ning kuidas õigesti taastuda? Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/960852292-trennijutud-mis-vahe-on-tipp-ja-harrastusspordil-ning-kuidas-oigesti-taastuda.mp3 Kirjeldus: Kuuenda „Trennijutud” saate teema on seotud tervisliku ja jätkusuutliku spordiga. Ühest olulisest komponendist – taastumisest – ja taastusvahenditest käisid rääkima oma ala profid füsioterapeut ning aasta treener 2019 Indrek Tustit ja Medpointi tegevjuht Karl Lumi.

Read More

#5 Otsid vaheldust ja tahaksid saada paremaid sportlikke tulemusi lühema ajaga?

#5 Otsid vaheldust ja tahaksid saada paremaid sportlikke tulemusi lühema ajaga? Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/952291210-trennijutud-kuula-otsid-vaheldust-ja-tahaksid-saada-paremaid-sportlikke-tulemusi-luhema-ajaga.mp3 Kirjeldus: Viiendas „Trennijutud” podcast´is käisid rääkimas HAF treeningstuudio looja Enely Sarapuu ja stuudiote manager Elina Kaasik uutest ja põnevatest treenimise võimalustest, kusjuures neist ühe puhul kasutatakse lausa elektriimpulsse. Mõnda treeningut saab teha koguni pikutades, kuid “treeningu” mõju kehale on endiselt märkimisväärselt kõrge.

Read More