Maxima

Maxima on muutunud atraktiivseks tööandjaks

Tööelu #15: Maxima on muutunud atraktiivseks tööandjaks by Tööelu Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/1019112469-tooelu-tooelu-16-maxima-mixdown.mp3 Kirjeldus: Personaliuudiste podcast’i „Tööelu” uusimas saates on külas Eesti ühe suurima jaeketi Maxima personalijuht Lea Kimber, kes räägib lähemalt, kuidas on muutunud Maxima kuvand inimeste silmis, milliseid hüvesid pakutakse lisaks palgale, miks alustab jaekett e-õppe lahenduse juurutamisega ja kuidas on 3700 töötajaga hiigelettevõte saanud…

Read More

Eetris on turundusuudised: kuidas turundavad Coop ja Maxima

22.09.20 Eetris on turundusuudised: kuidas turundavad Coop ja Maxima Kuula: http://feeds.soundcloud.com/stream/896885575-aripaeva-raadio-220920-eetris-on-turundusuudised-kuidas-turundavad-coop-ja-maxima.mp3 Kirjeldus: Saates räägivad Maxima turundusdirektor Janne Laik ja Coopi turundusdirektor Andres Lember nii imagokampaaniatest kui ka igapäevasest turundusest. Keskendutakse viimase aja turundustegevustele ja arutletakse nende tasuvust. Saatejuht on Uku Nurk.

Read More

Tööandja brändi loomine Maximas – Janne Laik

Tööandja brändi loomine Maximas by Marketingi Instituut Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/722037940-marketingi-instituut-turundusraadio-303.mp3 Kirjeldus: Kutsusime külla Maxima turundusdirektori Janne Laik, et rääkida tööandja brändist ja selle loomisest Maximas. Maxima alustas omal ajal tööandja brändiga väga keerulisest positsioonist, kus tegemist ei olnud mitte unistuste tööandjaga, vaid pigem vastupidi. Tänaseks on aeg edasi läinud ning leiame end olukorrast, kus ilma atraktiivse…

Read More

Turundustäht oktoober 2019

Turundustäht oktoober 2019 Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/705247471-marketingi-instituut-turundusraadio-295.mp3 Kirjeldus: Valisime Turundustähe žüriiga (Hanno Kindel ja Matis Metsala) oktoobrikuu enim silmapaistnud ja kõige paremini lahendatud turundusteo. Sel korral kuulusid kandidaatide hulka: IT-vaatlik kampaania (Riigi Infosüsteemi Amet) Barbora e-pood Snickers workwear Apple iPhone 11 KFC Maxima Ilu mõte Saadet juhib Anu-Mall Naarits. Mõnusat kuulamist!

Read More

Kaupluseketi turundus – Ty Lehtmäe

Turundusraadio 94: Kaupluseketi turundus Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/197780616-marketingi-instituut-turundusraadio-94-kaupluseketi-turundus.mp3 Kirjeldus: Saates on külaliseks Maxima Eesti brändi- ja kommunikatsiooniosakonna direktor Ty Lehtmäe ja räägime kauplusteketi turundamisest. Saate pikkus on 49.59.

Read More