Meeskonnatöö ja üritused: kas meeskonnaüritustele tõmmatakse jälle kriips peale?

17.11.20 Meeskonnatöö ja üritused: kas meeskonnaüritustele tõmmatakse jälle kriips peale?

Kuula:

Kirjeldus:
Igapäevaselt võimenduvad haigestunute numbrid viitavad sellele, et ees on oodata uusi piiranguid, mis mõjutavad ürituste korraldamist. Seekordses saates arutleme selle üle, kuidas tulevad olukorraga toime ürituste korraldajad ning milliste alternatiividega on nad turule tulnud. Lisaks jagame näpunäiteid, kuidas selles muserdavas olukorras oma meeskonda positiivsena hoida ning meeskonnavaimu tervist ohustama tõsta. Saatekülalisteks on seiklusfirma 360 KRAADI tegevjuht Taavi Puuorg ning Frank Events OÜ turundusspetsialist Elinor Toming. Saadet juhib Keit Ausner.

Meeskonnatöö ja üritused: ärge tehke oma töötaja emotsionaalset pangakontot tühjaks

20.10.20 Meeskonnatöö ja üritused: ärge tehke oma töötaja emotsionaalset pangakontot tühjaks

Kuula:

Kirjeldus:
Tugevad muudatused töökorralduses ja eneseisolatsioon on tõmmanud töötajate emotsionaalse pangakonto tühjaks. Ometi vajavad nad täna rohkem märkamist ja tunnustust kui kunagi varem. Sellest, kuidas teha töötajate emotsionaalsele pangakontole uusi sissemakseid ning kanda hoolt nende motivatsiooni eest, räägib Franki Events OÜ asutajaliige Leho Luukas. Saadet juhib Keit Ausner.

Meeskonnatöö ja üritused: meelelahutusmaailma vallutavad aktiivsed seiklusmängud

12.05.20 Meeskonnatöö ja üritused: meelelahutusmaailma vallutavad aktiivsed seiklusmängud

Kuula:

Kirjeldus:
Eesti seiklusfirma muutis nutika lahenduse abil õues jalutamise harivaks meelelahutuseks – ühendades mänguliselt erinevad Eesti piirkonnad, huvitavad faktid ja seikluse. Nutiorienteerumisest ja –matkadest räägivad seiklusmängude spetsialistid Taavi Puuorg ja Alfred Baskin. Saadet juhib Keit Ausner.

Saadet toetavad üritusturundusfirma Frank Events ja seiklusfirma 360 KRAADI.

Henri Anier – välismaa elust, kaotusvalust ja imelikust harjumusest

#29 Henri Anier – välismaa elust, kaotusvalust ja imelikust harjumusest.

Kuula:

Kirjeldus:
Meie tänase saate külaliseks on jalgpallur, kel on oma profikarjääri jooksul olnud võimalus mängida nii Rootsis, Šotimaal, Norras kui ka kaugel Aasias – täpsemalt on meie tänase podcasti kangelane hetkel Lõuna-Korea jalgpalliklubi, Suwon FC ründaja. Meil on hea meel, et meie podcasti on täna külla tulnud jalgpallur, Henri Anier. Tänases saates rääkisime me temaga välismaal elamisest, kaotusvalust, meeskonnatööst ning ühest imelikust harjumusest.

Aivar Kuusk

Sähvatus 013 – Aivar Kuusk by SÄHVATUS | Loovuse podcast

Kuula:

Kirjeldus:
Aivar Kuusk on sündmustelooja ja Siidrifarmi hing, kes hindab elamuste loomist maal ja ütleb mõnikord ehk liialtki joviaalselt, et “küll kõike saab!”. Aivaril värvikatest lugudes juba puudu ei tule: Hiina kõige kõvem kulturnik, vitaalne onu Martin, kultuuripärmi ettepanek metsikule pärmile – need on kõik teda ühel või teisel moel mõjutanud. Kuula ja saa teada, kuidas sündis tema päris esimene siider, millised ideed sünnivad vannis ja kui tähtis on meeskonnatöö, et pöörasus ja ratsionaalsus kokku saaks. 

#loovus, #loovusait, #ruumiloomine, #kuusk, #siidrifarm