Anu Saagim skandaalidest, sõprusest ja moemaastikust: see oli jumala poolt korraldatud pidu

KUULA | Anu Saagim skandaalidest, sõprusest ja moemaastikust: see oli jumala poolt korraldatud pidu

Kuula:

Kirjeldus:
Seekordses Anne & Stiili podcastis on külas bravuurne Anu Saagim, kes räägib nii oma ilu ja hea tervise saladustest, kui ka sellest, mida arvab hetkel kodumaisel moemaastikul toimuvast. Saame teada, miks ta proovib ka ise disainimises kätt ning millised skandaalid on olnud tema elus kõige raputavamad ja kõige lõbusamad. Mida aga arvata praegusest meelelahutusmaastikust ning miks jäävad mõned räpased skandaalid paljastamata? Küsimusi küsib veebijuht Meisi Volt.

Helen Adamson avameelselt: olen terapeudi abiga ehitanud pagasi, mis aitab pinnal püsida

KUULA | Helen Adamson avameelselt: olen terapeudi abiga ehitanud pagasi, mis aitab pinnal püsida

Kuula:

Kirjeldus:
Seekordses Anne & Stiili podcastis on külas lauljatar Helen Adamson. Olles ka Instagrami kuulsus, jagab ta avameelselt kogemusi võitlusest stressi, depressiooni ning kiusamisega. Lisaks tuleb juttu tema suurtest elumuutustest sel sügisel ning sellest, miks ta ei ole ammu uusi lugusi avaldanud. Vestlust juhib veebijuht Meisi Volt.

See üks element meie kehas mõjutab naha heaolu, õnnetunnet ja ka meie üldist tervist

KUULA | See üks element meie kehas mõjutab naha heaolu, õnnetunnet ja ka meie üldist tervist

Kuula:

Kirjeldus:
Seekordes podcastis on külas koolitaja Jana Sandberg, kellega räägime tervise teemadel. Mis on see element meie kehas, mis hoiab meie naha ilusana, meele rõõmsana ja keha toimivana? Arutame, mida me saame oma keha ja õnne heaks seespidiselt teha ning kas ainult hästi toitumisest piisab. Vestlust juhib Anne & Stiili veebi juht Meisi Volt.

Kas sotsiaalmeediasse postitatud telefoniga klõpsatud kaadreid saab nimetada fotokunstiks?

KUULA | Kas sotsiaalmeediasse postitatud telefoniga klõpsatud kaadreid saab nimetada fotokunstiks?

Kuula:

Kirjeldus:
Seekordses podcastis räägime fotokunstist ja sellest, kust võiks minna kunstilise foto piir. Kas telefoniga klõpsatud kaadrid, mis sotsiaalmeedias rokivad on ikka piisav kunst? Lisaks saame teada, kuidas erineb kaasaegne fotokunst traditsioonilisest ning miks võiks see huvi pakkuda ka tavainimesele tänavalt. Vestlust juhib Anne & Stiili veebijuht Meisi Volt ning külalisteks on Tallinna Fotokuu tegevjuht Kadri Laas ja kunstiline juht Laura Toots.

Ženja Fokin paneb asja paika: paks või peenike, mood või stiil?

KUULA | Ženja Fokin paneb asja paika: paks või peenike, mood või stiil?

Kuula:

Kirjeldus:
Seekordses podcastis on külas armastatud stilist Ženja Fokin, kellega räägime nii naiste rahulolust oma kehaga kui ka garderoobi suurusest. Saame teada, kuidas lahendada muret, et midagi pole kunagi selga panna ning millise riietusega noolida kõige rohkem komplimente. Vestlust juhib Anne & Stiili veebijuht Meisi Volt.

Laura Põldvere: üksioleku perioodil on hea mõelda, mida me ise võiks suhtes paremini teha

KUULA | Laura Põldvere: üksioleku perioodil on hea mõelda, mida me ise võiks suhtes paremini teha

Kuula:

Kirjeldus:
Seekordses podcastis on külas lauljatar Laura Põldvere, kellega räägime reisimisest, naiselikkusest, suhetest ja ka sellest, kuidas säilitada positiivset meelt, võideldes raskete terviseprobleemidega. Vestlust juhib veebijuht Meisi Volt.

Ott Lepland avab, kui palju paneb ta lugudesse enda elu ning kuidas on suhe teda muutnud

KUULA | Ott Lepland avab, kui palju paneb ta lugudesse enda elu ning kuidas on suhe teda muutnud

Kuula:

Kirjeldus:
Anen & Stiili podcastil on seekord külas armastatud muusik Ott Lepland, kes tuli maikuus välja mõtlemapaneva singliga “Uued ootused”, mis räägib muuhulgas ka pahedest. Veebijuht Meisi Volt uuris, kui palju ta paneb lugudesse iseennast, kuidas tulla avalikuse tähelepanu all toime suhete ning kuulujuttudega ning kuidas ta lõõgastub, kui juhe on koos ja stress üle pea kokku tahab lüüa.

Mis on hetketrendid sisekujunduses ning kuidas anda lihtsate vahenditega kodule uus ilme?

KUULA | Mis on hetketrendid sisekujunduses ning kuidas anda lihtsate vahenditega kodule uus ilme?

Kuula:

Kirjeldus:
Seekordses Anne & Stiili podcastis räägime sisekujundustrendidest ning sellest, mis on hetkel kuum ja mis moest välja langemas. Lisaks vestleme ka sellest, kuidas anda lihtsate vahenditega oma kodule värske ilme ning mis vähendab stressi koduseinte vahel. Puudutamata ei jää ka suurimad vead, mida inimesed kipuvad tegema. Vestlust juhib veebijuht Meisi Volt ning külas on 15 aastat sisekujundajana tegutsenud Katariina Kalda.

Liis Lemsalu räägib avameelselt oma hirmudest ja esimesest suurest armumisest

KUULA | Liis Lemsalu räägib avameelselt oma hirmudest ja esimesest suurest armumisest

Kuula:

Kirjeldus:
Külas on lauljanna Liis Lemsalu, kellega sügavaid ja põnevaid teemasid arutamiseks lausa jätkus ja jätkus. Juttu tuli muusikuelust, hirmudest, esimesest armumisest ning sellest üle saamisest, toitumisest ja ka sellest, kuidas lauljanna oma imehead vormi on hoidnud. Muide, saame teada, et ta on endale hakanud ka ise riideid disainima. Vestlust juhib Meisi Volt.

Modell Alexandra Elizabeth Ljadovi teekond koolikiusamisest eneseusuni ja moemaailma tippu

KUULA | Modell Alexandra Elizabeth Ljadovi teekond koolikiusamisest eneseusuni ja moemaailma tippu

Kuula:

Kirjeldus:
Seekordses Anne & Stiili podcastist on külas tuntud tippmodell Alexandra Elizabeth Ljadov, kes oma esimese singliga välja tuli. Saates teeme juttu moemaailma telgitagustest, pluss-suuruses modellidest, tema julgest brändist ja sellest, kuidas koolikiusamise all kasvada edukaks ja enesetadlikuks inimeseks, kes end tagasilöökidest häirida ei lase. Vestlust juhib veebijuht Meisi Volt.