Mihhail Kõlvart

Kas Mihhail Kõlvart on valmis Keskerakonda juhtima?

Kas Mihhail Kõlvart on valmis Keskerakonda juhtima? Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/1045031767-viljakysib-kas-mihhail-kolvart-on-valmis-keskerakonda-juhtima.mp3 Kirjeldus: Kui Jüri Ratasest peaks saama presidendikandidaat, kas siis võiks Keskerakonda juhtima hakata Mihhail Kõlvart? Ja kuidas läheb Keskerakonnal sellisel juhul kohalikel valimistel, kus neil tuleb niikuinii rinda pista EKREga? Intriigi kui palju.

Read More

Mihhail Kõlvart: kuidas alustada päeva hea emotsiooniga?

Mihhail Kõlvart: kuidas alustada päeva hea emotsiooniga? Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/935641627-elustiil-mihhail-kolvart-kuidas-alustada-paeva-hea-emotsiooniga.mp3 Kirjeldus: Seekordse saate külaline on Tallinna linnapea Mihhail Kõlvart, kes tutvustab Spordi- ja Noorsooameti algatust Spordihommik ning räägib lähemalt enda igapäevastest harjumustest. Vaimne ja füüsiline tervis on kahtlemata seotud. Hommikuvõimlemine annab laengu terveks päevaks. Kuidas algavad linnapea päevad ja kuidas ta nii heas vormis püsib? Kuula…

Read More

Mihhail Kõlvart: riigikontroll on usaldusväärne institutsioon erakondade rahastamise järele valvama

Mihhail Kõlvart: riigikontroll on usaldusväärne institutsioon erakondade rahastamise järele valvama Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/824317561-viljakysib-mihhail-kolvart-riigikontroll-on-usaldusvaarne-institutsioon-erakondade-rahastamise-jarele-valvama.mp3 Kirjeldus: Tänases saates vaatas Tallinna linnapea Mihhail Kõlvart tagasi eriolukorrale, õigustas saadete tellimist PBKlt ja vastas päevapoliitilistele küsimustele.

Read More