Mustkunstnik Kevinski. Elu on müsteerium, mida kogeda!

#15 Mustkunstnik Kevinski. Elu on müsteerium, mida kogeda! by Eesti eso

Kuula:

Kirjeldus:
See on tõsi – oleks aeg natuke varasem, viidaks Kevinski tuleriidale ja pandaks põlema. Mustkunsti on seostatud musta maagiaga ning üleloomulike võimetega. Tänapäeval on mustkunst osa meelelahutusärist, kuid niimoodi pole see alati olnud.

Mustkunstnik Kevinski ei tegele klassikalises mõttes mustkunstiga. Ta seob enda etendustesse elemente mujaltki. Näiteks loeb ta pealtvaatajate mõtteid (vähemalt tekib selline illusioon), ennustab tulevikku ja viib inimesed psühholoogilisele rännakule, kus saab kogeda midagi müstilist.

Kevinski tahtis juba väiksest peale võluriks saada. Ja mingis mõttes võib öelda, et saigi. Kuidas ta selleni jõudis, võib täpsemalt kuulata juba vestlusest.

Tema etendused, elufilosoofia ja suhtumise üleloomulikku maailma võib kokku võtta nii: elu pole probleem, mida lahendada, vaid müsteerium, mida kogeda.

Mustkunst on eesti keeles ilus sõna: see võib tähendada musta maagiat kui ka kunstivormi, mille köögipool on justkui varjus. Kuidas Kevinski on etendusi kokku paneb, kuula lähemalt saatest!

Mees, Kes Teenis Ühe Mustkunsti Trikiga Terve Varanduse – Johannes Mengel

#19 DALÍ PODCAST Mees, Kes Teenis Ühe Mustkunsti Trikiga Terve Varanduse – Johannes Mengel by dalikarat | Dali Karat

Kuula:

Kirjeldus:
🎧 DALÍ PODCAST #19: Ainuke mees Eestis sellise ametinimetusega – mustkunsti trikkide väljamõtleja! Mees, kes teenis ühe trikiga terve varanduse ning maailma tippmustkunstnike aplausi, sest isegi nemad ei suutnud aru saada, kuidas trikk käib. Lubage esitleda – JOHANNES MENGEL!
.
Johannes on värvikas, mitmekülgne ja äärmiselt sügava sisemaailmaga noormees. Lisaks juba mainitud mustkunsti tööle/hobile on ta ka koolitaja ja esineja, õpetaja ning preester. Ta on välja töötamas sellist asja nagu ELUMÄNG ning temaga saade oli sügav, mitmetasandiline ja äärmiselt haarav.
.
Saatest saad teada:
🧡 Miks võttis Johannesel aega oma triki eest raha saada u 6 aastat?
💛 Mismoodi käib elu mustkunsti maailmas?
💚 Mis on elumäng ja kuidas end raamatu tegelasena näha?
.
Kuula, vaata, jaga, kommenteeri! 🙂
.
Podcasti leiad 👇🏻
🎥 Youtube – http://tiny.cc/johannesyoutube
🎙 Soundcloud –
📟 Spotify –
.
Täpsemat infot Johannese kohta saad tema FB’lt: facebook.com/JohannesTheDreamer
.
Ilusat kuulamist ja vaatle kõrvalt oma elumängu! ❤️
Dalí
.
.
#podcasts #dalipodcast #podcast #taskuhääling #täieliknauding #naudinmidateen #armastus #olenõnnelik #happiness #teenimisekunst #teenimiseilu #dalikarat #dali #teadlikloomine #manifestations #abundance #awareness #love #magic #magician