Nõo vald

NÕOCASt #130 Ragnar Märts ja Kristo Lastik

NÕOCASt #130 Ragnar Märts ja Kristo Lastik Kuula: https://mcdn.podbean.com/mf/web/c4mj283bdqs7ck6u/krossheli.mp3 Kirjeldus: 7.7KDownloads130Episodes Share RSSNÕOCASt on jutusaade, kus tutvustame Nõo valla aktiivseid ja ägedaid inimesi. Samuti toome teieni iganädalased valla uudised ja muidugi kultuurisündmused! Saade on eetris iga nädala reedel. Saadet juhivad Mikk Sügis ja Janar Sarapu.

Read More

NÕOCASt #129 Karl ja Sten-Oliver Lõuna-Ameerikas osa III

NÕOCASt #129 Karl ja Sten-Oliver Lõuna-Ameerikas osa III Kuula: https://mcdn.podbean.com/mf/web/azk3x3/N_ocast_Karl_ja_Sten-Oliver659kg.mp3 Kirjeldus: 7.7KDownloads129Episodes Share RSSNÕOCASt on jutusaade, kus tutvustame Nõo valla aktiivseid ja ägedaid inimesi. Samuti toome teieni iganädalased valla uudised ja muidugi kultuurisündmused! Saade on eetris iga nädala reedel. Saadet juhivad Mikk Sügis ja Janar Sarapu.

Read More

NÕOCASt #128 Vello Brett

NÕOCASt #128 Vello Brett Kuula: https://mcdn.podbean.com/mf/web/css3w7/velloheli.mp3 Kirjeldus: Tänases Nõo valla 85. sünnipäeva erisaates on meil külas vallaga sama noor mees, ettevõtja Vello Brett. Vello kõneleb oma elust ja tegemistest Nõo vallas ja võõrsil, räägib, kuidas asjad tehtud saavad, ja pajatab ka Nõo kandi ajaloost.

Read More

NÕOCASt #127 Karl Lõuna-Ameerikas osa II

NÕOCASt #127 Karl Lõuna-Ameerikas osa II Kuula: https://mcdn.podbean.com/mf/web/tswfkw/N_ocast_Karl_Bussov_2a306m.mp3 Kirjeldus: Eelmine kord jäime pidama Aconcagua jalamil. Seekord anname oma parima, et jõuda tippu. Kuidas jalamile jõuti ning millised olid ettevalmistused, saate teada esimesest reisisaatest.

Read More

NÕOCASt #126 Ingrid Ulst ja Heiki Lill

NÕOCASt #126 Ingrid Ulst ja Heiki Lill Kuula: https://mcdn.podbean.com/mf/web/ihvkkt/allesaijaheli.mp3 Kirjeldus: Sedapuhku on meil külas Ingrid Ulst ja Heiki Lill, kes räägivad Alle-Saija Teatritalu minevikust, olevikust ja tulevikust. Lisaks kuuleme stand-up etendusest “Vaimne tervis on nagu porgand” ja filmi “Armastus ja sunnitöö” tegemisest.

Read More

NÕOCASt #125 Karl Lõuna-Ameerikas I osa

NÕOCASt #125 Karl Lõuna-Ameerikas I osa Kuula: https://mcdn.podbean.com/mf/web/capz7e/N_ocast_Karl_Bussov8shbk.mp3 Kirjeldus: 7.5KDownloads125Episodes Share RSSNÕOCASt on jutusaade, kus tutvustame Nõo valla aktiivseid ja ägedaid inimesi. Samuti toome teieni iganädalased valla uudised ja muidugi kultuurisündmused! Saade on eetris iga nädala reedel. Saadet juhivad Mikk Sügis ja Janar Sarapu.

Read More

NÕOCASt #124 Made-Heljo Ruul | NÕOCASt

NÕOCASt #124 Made-Heljo Ruul | NÕOCASt Kuula: https://mcdn.podbean.com/mf/web/wdgga4/madeheli.mp3 Kirjeldus: 7.5KDownloads124Episodes Share RSSNÕOCASt on jutusaade, kus tutvustame Nõo valla aktiivseid ja ägedaid inimesi. Samuti toome teieni iganädalased valla uudised ja muidugi kultuurisündmused! Saade on eetris iga nädala reedel. Saadet juhivad Mikk Sügis ja Janar Sarapu.

Read More

NÕOCASt #123 Lydia Risberg | NÕOCASt

NÕOCASt #123 Lydia Risberg | NÕOCASt Kuula: https://mcdn.podbean.com/mf/web/ee5gw2/lydiaainultheli.mp3 Kirjeldus: 7.4KDownloads123Episodes Share RSSNÕOCASt on jutusaade, kus tutvustame Nõo valla aktiivseid ja ägedaid inimesi. Samuti toome teieni iganädalased valla uudised ja muidugi kultuurisündmused! Saade on eetris iga nädala reedel. Saadet juhivad Mikk Sügis ja Janar Sarapu.

Read More

NÕOCASt #122 Anneli Jaeger | NÕOCASt

NÕOCASt #122 Anneli Jaeger | NÕOCASt Kuula: https://mcdn.podbean.com/mf/web/vikbhx/N_ocastAnnelibjgri.mp3 Kirjeldus: 7.4KDownloads122Episodes Share RSSNÕOCASt on jutusaade, kus tutvustame Nõo valla aktiivseid ja ägedaid inimesi. Samuti toome teieni iganädalased valla uudised ja muidugi kultuurisündmused! Saade on eetris iga nädala reedel. Saadet juhivad Mikk Sügis ja Janar Sarapu.

Read More

NÕOCASt #121 Andri Viinalass | NÕOCASt

NÕOCASt #121 Andri Viinalass | NÕOCASt Kuula: https://mcdn.podbean.com/mf/web/pzj24a/andrivalmismp3.mp3 Kirjeldus: 7.3KDownloads121Episodes Share RSSNÕOCASt on jutusaade, kus tutvustame Nõo valla aktiivseid ja ägedaid inimesi. Samuti toome teieni iganädalased valla uudised ja muidugi kultuurisündmused! Saade on eetris iga nädala reedel. Saadet juhivad Mikk Sügis ja Janar Sarapu.

Read More