Klopp taas viriseb, aga tiitlit ei võida ei Liverpool ega Manchester United

Klopp taas viriseb, aga tiitlit ei võida ei Liverpool ega Manchester United

Kuula:

Kirjeldus:
Uue aasta teine „Futboliit“ keskendub peamiselt kahele mängule: Thomas Häberli juhendatud Eesti koondise eelmise nädala treeningmängule Ferencvarosega ning pühapäevasele Premier League’i suurmatšile Liverpooli ja Manchester Unitedi vahel.

Miks Jürgen Klopp taas hädaldab ning kas Ole Gunnar Solskjaer pani taktikaga täppi? Milline Premier League’i treener saab juba sel nädalal kinga? Kas Eesti koondisele sobib paremini viie- või neljameheline kaitseliin?

Saatejuhid on Raul Ojassaar ja Joel Indermitte.

Parimad spordiennustuse koefid leiad www.olybet.ee!

Manchester United taas katastroofi äärel. Uuendatud Meistrite liiga power rankings

💯! Manchester United taas katastroofi äärel. Uuendatud Meistrite liiga power rankings

Kuula:

Kirjeldus:
Delfi Tasku jalgpallipodcast “Futboliit” jõuab täna uhke juubelini, kui eetris on 100. episood. Piduliku sündmuse puhul on stuudios mõistagi pisut magusat, aga teemad, nagu ikka, on jalgpalliliselt tõsised.

Kuidas nägi Levadia ja Flora poolikuks jäänud mängupäev välja meeskonna seest vaadatuna? Miks on Liverpool Virgil van Dijki vigastuse kiuste endiselt Premier League’is ja Meistrite liigas sedavõrd võimas?

Pikemalt peatutakse Manchester Unitedi tegemistel, kes sai viimase nädala jooksul kaks masendavat kaotust ning võib olla tõelise katastroofi äärel. Kas Ole Gunnar Solskjaeri jaoks võib eelseisev nädalavahetus jääda Unitedi peatreenerina viimaseks?

Meistrite liiga sektsioonis pannakse taas paika “Futboliidi” power rankings, kus reastatud on kümme võistkonda, kes on peamised soosikud Meistrite liiga tiitlile.

Saatejuhid on Raul Ojassaar ja Joel Indermitte. Head kuulamist!

Parimad spordiennustuse koefid leiad www.olybet.ee!