Vahur Ööpik Olümpiaakadeemia podcastis.

Vahur Ööpik Olümpiaakadeemia podcastis.

Kuula:

Kirjeldus:
Olümpiaakadeemia podcasti külaliseks on spordifüsioloogia professor Vahur Ööpik.

Marko Kaljuveer Eesti Olümpiaakadeemia podcastis

Marko Kaljuveer Eesti Olümpiaakadeemia podcastis

Kuula:

Kirjeldus:
Marko Kaljuveer sõnas Olümpiaakadeemia podcastis, et olümpia ärajäämise kohta pole mitte ühtegi vihjet tulnud: “Mul oli pikk kolmetunnine koosolek OBS-i (Olympic Broadcasting Services) inimestega ja esines ka ROK-i president Thomas Bach video vahendusel. Mitte ühtegi vihjet, et olümpia peaks ära jääma – ei olnud. Töötame välja plaane, et kuidas teleinimesed peaksid saama seal mullis oma tööd teha. Mitte silpigi ei räägitud sellest, et olümpia peaks ära jääma või keegi sellele üldse mõtleks.”

Urmas Sõõrumaa Eesti Olümpiaakadeemia podcastis

Urmas Sõõrumaa Eesti Olümpiaakadeemia podcastis

Kuula:

Kirjeldus:
Eesti Olümpiakomitee president Urmas Sõõrumaa kommenteeris Olümpiaakadeemia uues podcastis, et protestid Tokyos on loomulik: “Tänapäeval midagi 100% kindlat ei saagi olla. Kohalikud elanikud on vastu olümpiamängudele, see on üsnagi loomulik. Mäletan, et ka Rio de Janeiro olümpia ettevalmistuse ajal olid suured miitingud, sest olümpia toob kaasa suuri muutusi linnades. Eks koroonaviiruse tõttu on kõik inimesed üle maailma stressis. Kõik, mis veelgi rohkem segadust tekitab, see paneb protesteerima.”

Neinar Seli ja Kalle Voolaid

Olümpiaakadeemia podcast! Neinar Seli ja Kalle Voolaid

Kuula:

Kirjeldus:
Olümpia podcastis olid saatekülalisteks Eesti Olümpiaakadeemia president Neinar Seli ja Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumi teadur Kalle Voolaid. Podcast salvestati Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis. Juttu tuli olümpialiikumisest, Eesti Olümpiaakadeemiast, kooliolümpiamängudest, Tokyos suveolümpiast ja paljudel teistel olümpiaga seotud teemadel.

Kaido Höövelson ja Riho-Bruno Bramanis

Olümpiaakadeemia podcast! Kaido Höövelson ja Riho-Bruno Bramanis

Kuula:

Kirjeldus:
Olümpiaakadeemia podcastis räägime Tokyo suveolümpiamängudest. Külalised on 15 aastat Tokyos elanud Kaido Höövelson (Baruto) ning Riho-Bruno Bramanis, kes on 8 aastat Tokyos elanud.

Mõlemad külalised on endised profisportlased, seega anlüüsime podcastis ka Eesti sportlaste võimalusi võita Tokyos medalid.