olümpism

Paneeldiskussioon „Liikumine kui kaitsevõime tugevdaja“

Paneeldiskussioon „Liikumine kui kaitsevõime tugevdaja“ Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/1502856034-eesti-oluempiaakadeemia-paneeldiskussioon-liikumine-kui-kaitsevoime-tugevdaja.mp3 Kirjeldus: Eesti Olümpiaakadeemia aastakonverentsil toimus paneeldiskussioon teemal „Liikumine kui kaitsevõime tugevdaja“. Osalejad: Kaitseväe spordijuht Mikk Sarik, Tallinna Ülikooli spordisotsioloogia lektor Joe Noormets ja Tartu Ülikooli Liikumislabori juhataja Merike Kull. Moderaator Revo Raudjärv.

Read More

Stream Pullerits vedas spordi ja poliitika suhete arutelu, mis läks väga teravaks! by Eesti Olümpiaakadeemia

Stream Pullerits vedas spordi ja poliitika suhete arutelu, mis läks väga teravaks! by Eesti Olümpiaakadeemia Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/1268259439-eesti-oluempiaakadeemia-pullerits-vedas-spordi-ja-poliitika-suhete-arutelu-mis-laks-vaga-teravaks.mp3 Kirjeldus: published on 2022-05-14T13:40:06Z Eesti Olümpiaakadeemia täiskogu leidis aset erilisel ajal, seetõttu räägiti tavapärasest rohkem spordi ja poliitika suhetest. Paneeldiskussioonis osalesid aastaid Krimmis elanud endine korvpallur Mihkel Tiks, Eesti Jalgpalli Liidu arendusdirektor Mihkel Uiboleht, ERRi ajakirjanik Johannes Vedru…

Read More

Kelly Sildaru treener: olümpiamängude ettevalmistus läks kümnesse

Kelly Sildaru treener: olümpiamängude ettevalmistus läks kümnesse Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/1219426756-eesti-oluempiaakadeemia-kelly-sildaru-treener-olumpiamangude-ettevalmistus-laks-kumnesse.mp3 Kirjeldus: Kelly Sildaru üldkehalise ettevalmistuse treener Ott-Erik Kalmus rääkis Olümpiaakadeemia värskes podcastis, et Pekingi olümpiaks tegi Kelly väga õnnestunud ettevalmistuse! “Paar nädalat enne olümpiat võeti treeningkoormused alla ja ma arvan, et kogu olümpiaks ettevalmistus läks kümnesse,” sõnas Kalmus.

Read More

Vahur Teppan: hiinlased võidavad olümpial suusatamises eestlasi

Vahur Teppan: hiinlased võidavad olümpial suusatamises eestlasi Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/1209329440-eesti-oluempiaakadeemia-vahur-teppan-hiinlased-voidavad-olumpial-suusatamises-eestlasi.mp3 Kirjeldus: “Minu sisetunne ütleb, et hiinlased teevad murdmaasuustamises paremad tulemused kui eestlased, kuigi nad pole 2 aastat rahvusvahelises konkurentsis võistelnud”, sõnas Teppan värskes Olümpiaakadeemia taskuhäälingus.

Read More

Kristjan Ilves: unistuseks on võita tiitlivõistluste medal

Kristjan Ilves: unistuseks on võita tiitlivõistluste medal Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/1185828022-eesti-oluempiaakadeemia-kristjan-ilves-unistuseks-on-voita-tiitlivoistluste-medal.mp3 Kirjeldus: Eesti Olümpiaakadeemia taskuhäälingu külaliseks oli kahevõistleja Kristjan Ilves, kelle unistuseks on võita medal tiitlivõistlustel. Kui Ago Markvardt sai Lillehammeri olümpial 5. koha ja Allar Levandi võitis Calgarys 3. koha, siis Kristjan Ilves ütles podcastis: “Ega ma ei taha ju kehvem mees olla kui Markvardt ja…

Read More

Euroopa meister ja MM-hõbe Epp Mäe Olümpiaakadeemia podcastis!

Euroopa meister ja MM-hõbe Epp Mäe Olümpiaakadeemia podcastis! Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/1146570685-eesti-oluempiaakadeemia-euroopa-meister-ja-mm-hobe-epp-mae-olumpiaakadeemia-podcastis.mp3 Kirjeldus: Epp Mäe sõnas Eesti Olümpiaakadeemia podcastis, et ta julgeb püstitada suure eesmärgi — tulla Pariisis 2024 olümpiavõitjaks!

Read More

Allar Raja Ja Jarek Mäestu Olümpiaakadeemia Podcastis!

Allar Raja Ja Jarek Mäestu Olümpiaakadeemia Podcastis! Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/1146569533-eesti-oluempiaakadeemia-allar-raja-ja-jarek-maestu-olumpiaakadeemia-podcastis.mp3 Kirjeldus: Allar Raja Ja Jarek Mäestu Olümpiaakadeemia Podcastis! by Eesti Olümpiaakadeemia

Read More

Olümpiavõitja Julia Beljajeva Tokyo olümpiamängude järgsel arutluskonverentsil

Olümpiavõitja Julia Beljajeva Tokyo olümpiamängude järgsel arutluskonverentsil Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/1146561373-eesti-oluempiaakadeemia-olumpiavoitja-julia-beljajeva-tokyo-olumpiamangude-jargsel-arutluskonverentsil.mp3 Kirjeldus: Eesti Olümpiaakadeemia korraldas Tokyo olümpiamängude järgse arutluskonverentsi, kus analüüsiti nii Eesti sportlaste esinemist olümpiamängudel kui Eesti spordi olukorda üldisemalt.

Read More

Kultuuriministeeriumi asekentsler Tarvi Pürn Tokyo olümpiamängude järgsel arutluskonverentsil

Kultuuriministeeriumi asekentsler Tarvi Pürn Tokyo olümpiamängude järgsel arutluskonverentsil Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/1146557566-eesti-oluempiaakadeemia-kultuuriministeeriumi-asekentsler-tarvi-purn-tokyo-olumpiamangude-jargsel-arutluskonverentsil.mp3 Kirjeldus: Eesti Olümpiaakadeemia korraldas Tokyo olümpiamängude järgse arutluskonverentsi, kus analüüsiti nii Eesti sportlaste esinemist olümpiamängudel kui Eesti spordi olukorda üldisemalt.

Read More

Jaanus Kriisk – Eesti treener eile, täna, homme!

Jaanus Kriisk – Eesti treener eile, täna, homme! Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/1146556705-eesti-oluempiaakadeemia-jaanus-kriisk-eesti-treener-eile-tana-homme.mp3 Kirjeldus: Eesti Olümpiaakadeemia korraldas Tokyo olümpiamängude järgse arutluskonverentsi, kus analüüsiti nii Eesti sportlaste esinemist olümpiamängudel kui Eesti spordi olukorda üldisemalt.

Read More