pangandus

Uued korterid ja ridamajad ootavad hinnatud piirkondades omanikke

Uued korterid ja ridamajad ootavad hinnatud piirkondades omanikke Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/1096947439-luup-uued-korterid-ja-ridamajad-ootavad-hinnatud-piirkondades-omanikke.mp3 Kirjeldus: Eco Advice Kinnisvara tegevjuht rääkis ettevõtte täpsematest tegevussuundadest, värskematest arendusprojektidest ja sellest, kuidas langetada otsus kvaliteetse eluaseme valimisel uusarendusse

Read More

Pardiralli annab abivajavatele peredele ja lastele lootust

Pardiralli annab abivajavatele peredele ja lastele lootust Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/1043747164-luup-pardiralli-annab-abivajavatele-peredele-ja-lastele-lootust.mp3 Kirjeldus: Pardiralli on Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liidu ellu kutsutud heategevuslik üritus, mille eesmärk on suurendada teadlikkust vähihaigete laste ja nende vanemate olukorrast ning kutsuda inimesi ja ettevõtteid neid toetama.

Read More

Mida peab koroona kiirtestide kohta teadma?

Mida peab koroona kiirtestide kohta teadma? Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/1020339229-luup-mida-peab-koroona-kiirtestide-kohta-teadma.mp3 Kirjeldus: Koroona kiirtestid on muutunud nii ettevõtetele kui ka eraisikutele kättesaadavaks, kuid põhjustavad samal ajal paljudes inimestes segadust. Milliseid testimisvõimalusi on olemas ja mis on erinevate testide eelised?

Read More

Kes proovib pandimajas koera pantida?

Kes proovib pandimajas koera pantida? Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/1018921366-luup-kes-proovib-pandimajas-koera-pantida.mp3 Kirjeldus: Luutar pandimajad alustasid väikese pereettevõttena ning on nüüdseks kasvanud 17 esindusega üle-Eestiliseks pandimajade ketiks. Peatselt avatava 18. esinduse avamise puhul käis tegevjuht Ljubov-Luule Emmar Luup stuudios rääkimas ettevõtte ajaloost ja tulevikust.

Read More

Rohelised eelistused teevad võidukäiku ka investeerimises

Rohelised eelistused teevad võidukäiku ka investeerimises Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/1014600664-luup-rohelised-eelistused-teevad-voidukaiku-ka-investeerimises.mp3 Kirjeldus: Finantsmaailmas liigub trend roheliste ja jätkusuutlike lahenduste poole, mis ennustab oma pensioni rohefondidesse investeerinud inimestele tulevikus suurt kasu. Saates on külas LHV Varahalduse juhatuse liige ja roheliste pensionifondide fondijuht Joel Kukemelk.

Read More

Triniti eetris. Laenumiinid: tagatis, mis pole tagatis ja konkurendist võlausaldaja

17.02.21 Triniti eetris. Laenumiinid: tagatis, mis pole tagatis ja konkurendist võlausaldaja by Äripäeva raadio Kuula: http://feeds.soundcloud.com/stream/987256501-aripaeva-raadio-170221-triniti-eetris-laenu-miinid-tagatis-mis-pole-tagatis-ja-konkurendist-volausaldaja.mp3 Kirjeldus: Eesti on endiselt üsnagi panganduskeskne, kuid selle kõrval leidub teisigi ettevõtte finantseerimise võimalusi. Küll aga võib juba nüüdseks öelda, et pensionireformi tõttu on pensionifondide huvi Eesti ettevõtlust rahastada muutunud oluliselt leigemaks, nentisid külalised saates “Triniti eetris”. Kui suures…

Read More

MTÜ Balti Keskkonnafoorum aitab kodus tervislikke valikuid teha

MTÜ Balti Keskkonnafoorum aitab kodus tervislikke valikuid teha Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/973718956-luup-mtu-balti-keskkonnafoorum-aitab-kodus-tervislikke-valikuid-teha.mp3 Kirjeldus: Ohtlikud ained on meie kodudes üldlevinud, kuid teadlikke valikuid tehes on siiski võimalik nendega kokkupuudet vältida. Asjast räägib lähemalt Kai Klein MTÜ-st Balti Keskkonnafoorum.

Read More

SA Kiusamisvaba Kool tegevjuht: meie töö vajab missioonitunnet

SA Kiusamisvaba Kool tegevjuht: meie töö vajab missioonitunnet Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/941269246-luup-sa-kiusamisvaba-kool-tegevjuht-meie-too-vajab-missioonitunnet.mp3 Kirjeldus: Koolides on võimalik kiusamist efektiivselt vähendada vaid süsteemse ja järjepideva ennetustöö abil. Kiusuennetaja Triin Toomesaar räägib oma ühingust, KiVa programmist ja kiusamisest laiemalt.

Read More

Finantsuudised fookuses: pangandus liigub üha enam taskusse

18.11.20 Finantsuudised fookuses: pangandus liigub üha enam taskusse Kuula: http://feeds.soundcloud.com/stream/931399108-aripaeva-raadio-181120-finantsuudised-fookuses-pangandus-liigub-uha-enam-taskusse.mp3 Kirjeldus: Novembrikuises “Finantsuudised fookuses” saates vestleme digipanganduse teemadel: millal kaovad pangakontorid ning mis suunas pangandus liigub? Lisaks räägime teenusedisainist ja sellest, kuidas see klientide elu lihtsamaks muudab, ning mida saavad pangad õppida fintech-ettevõtetelt. Külas on Luminori jaepanganduse juht Tanel Rebane ja teenusedisaini osakonna juht Henri…

Read More

III Eesti Naiste Tantsupidu „PereLugu“ toob kokku üle 4000 tantsija

III Eesti Naiste Tantsupidu „PereLugu“ toob kokku üle 4000 tantsija Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/931396237-luup-iii-eesti-naiste-tantsupidu-perelugu-toob-kokku-ule-4000-tantsija.mp3 Kirjeldus: Järgmisel suvel toimuv III Eesti Naiste Tantsupidu kannab teemat „PereLugu“ olles seega loogiline jätk möödunud tantsupidudele. 2011. a toimunud I pidu jutustas „NaiseLugu“ ning 2016. a aset leidnud II pidu aga „MeheLugu“. III naiste tantsupeo pealavastaja Ave Anslani sõnul on selle tantsupeo…

Read More